Δείτε στο mini movie που παρουσιάζει η Ανόρθωση όλα όσα έγιναν στη μεγάλη επετειακή εκδήλωση της ομάδας της Αμμοχώστου για τις Εθνικές Επετείους 25ης Μαρτίου 1821 και 1ης Απριλίου 1955 .
Με ανάρτηση της η Ανόρθωση στα social media, ευχαριστεί τον κόσμο της ομάδας που έσπασε το «φράγμα» των 2000 εισιτηρίων διαρκείας και εκφράζει τη σιγουριά της ότι αυτός ο αριθμός θα αυξηθεί ακόμα περισσότερο τις επόμενες εβδομάδες».