Το πανόραμα των μικρών κατηγοριών

Ακολουθήστε μας στο Google news

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

11η αγωνιστική:
Α' Όμιλος
Σάββατο 6 Απριλίου
FREEDOM24 Διγενής Ύψωνα - ΑΣΙΛ Λύσης 0-2 (Δημητρίου 30', Ορθοδόξου 53')
Πέγεια 2014 - Αγία Νάπα 0-3 (Μπαζώνης 7', Περικλέους 68, Πιρές 90')
Κυριακή 07/04/2024
ΜΕΑΠ - Διγενής Μ. 1-1 (Θεοδοσίου 6'/Πασχαλίδης 54')
Β' Όμιλος
Παρασκευή 05/04/2024
Ομόνοια 29M - ΕΝΠ 1-1 (Φαμπίνιο 83'/Κοσμά 78')
Σάββατο 6 Απριλίου
ΠΑΕΕΚ -ΕΝΑΔ 3-1 (Συρεγγέλας 47', Γλυνός 51', Χρυσοστόμου 56'/Λουκά 84')
Π.Ο. Ξυλοτύμπου - Αχυρώνας Ονήσιλος 2-4 (Χρυσοστόμου 82', Φερέιρα 88'/Θεοδοσίου 14', Κούτσακος 45'+2', 56', Καϊσαρλίδης 66')
Ακρίτας Χλώρακας -Ερμής 3-0 (Αλεκσέεφ 29', Σούσι 37', Μορέιρα 47')
Κυριακή 07/04/2024
Ομόνοια Αραδίππου - Ολυμπιακός 1-0 (Ποντικός 90')

12η αγωνιστική:
Α΄ΟΜΙΛΟΣ
13-Απριλίου-2024, 16:30
Αγία Νάπα-Ομόνοια Αρ.
ΕΝΠ-Ύψωνας
ΑΣΙΛ-Πέγεια
Ολυμπιακός-Ομόνοια 29Μ
Β΄ΟΜΙΛΟΣ
Διγενής-Ξυλοτύμπου
Ερμής-ΜΕΑΠ
ΕΝΑΔ-Ακρίτας
Αχυρώνας/Ονήσιλος-ΠΑΕΕΚ

 

 

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

12η αγωνιστική:
Α' ΓΚΡΟΥΠ
06-Απριλίου-2024
Αναγέννηση-ΑΠΕΑ 2-1 (Νικολάου 53', Στασή 55'/Γκακπέ 8')
Ηρακλης-Ορμήδεια 2-0 (Παντελή 2', Βούρκος 31')
Κέδρος-Εθνικός 1-3 (Κακουλλής 42'/Μασκαρένας 2', 36', Αργυρού 39')
Χαλκάνορας-Σπάρτακος 0-0
Β' ΓΚΡΟΥΠ
06-Απριλίου-2024
Γεροσκήπου-Ασπίς 2-0 (Γιοβάνοβιτς 54', Μιχαήλ 71')
ΑΠΕΠ-Κούρης 3-2 (Μπουρό 19', Αριστείδου 34', Πάτσης 53'/Οδυσσέως 44', Μπαναχένε 90')
Ομόνοια Ψ.-ΑΕΠΠ 1-3 (Αλεξίου 36'/Κυριάκου 62', Γιακούμπιακ 67', Στυλιανίδης 72')
07-Απριλίου-2024
Εθνικός Ασ.-Ολυμπιάς 10-0 (Δημητρίου 14',  Γεωργίου 15', Παπαπαναγιώτου 32', 50', 72', Σοφοκλέους 67', Λοΐζου 68', 8', Αράμποβ 82', Κυριάκου 90')

13η αγωνιστική:
Α' ΓΚΡΟΥΠ
13-Απριλίου-2024
Σπάρτακος-Ορμήδεια
Εθνικός-Αναγέννηση
Κέδρος-Ηρακλής
ΑΠΕΑ-Χαλκάνορας
Β' ΓΚΡΟΥΠ
ΑΕΠΠ-Γεοσκήπου
Ολυμπιάς-Ομόνοια Ψ.
Ασπίς-Κούρης
14-Απριλίου-2024
Εθνικός Ασ.-ΑΠΕΠ

EΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:

27η αγωνιστική:
06-Απριλίου-2024, 16:30
Ανόρθωση-Αυγόρου 0-0
Τρούλλοι-Εληά -
Απόλλων-Ακανθού 0-1 (Θεοδωρίδης 53')
Ελπίδα-Ορφέας 3-1 (Νικολάου 25' πεν., 51', Λοΐζου 61' αυτ./Ιωάννου 72')
ΑΠΟΝΑ-Δόξα 1-1 (Τσίγκης 90'/Πλατή 88' πεν.)
ΘΟΪ-Κοράκου 1-0 (Βασιλείου 68')
Δυναμό-ΑΕΝ 3-1 (Ευθυμίου 41', Πίριλλος 70'/Χατζηκωνσταντής 21')
Λειβάδια-Θυέλλα 2-0 (Παπαθανασίου 55' πεν., Μάμα 89')

28η αγωνιστική:
13-Απριλίου-2024, 16:30
Δόξα-ΘΟΪ
Εληά-Ελπίδα
ΑΕΝ-Ανόρθωση
Θύελλα-Τρούλλοι
Κοράκου-Δυναμό
Ορφέας-Απόλλων
Ακανθού-ΑΠΟΝΑ
Αυγόρου-Λειβάδια

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

Share

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Ανανέωσαν οι Δημητρίου και Αρετάς-ThemaSports
25/05 @ 17:28

Ανανέωσαν οι Δημητρίου και Αρετάς

Διπλή ανακοίνωση από τον Διγενή Μόρφου, σε σχέση με το τεχνικό τιμ της ομάδας...

Καλύτερη ομάδα ήθους ο Παρθενώνας Λατσιών-ThemaSports
25/05 @ 17:05

Καλύτερη ομάδα ήθους ο Παρθενώνας Λατσιών

Την μεγαλύτερη τιμητική διάκριση της στην πρώτη της φετινή εμφάνιση στο πρωτάθλημα της ΕΠΟΠΛ γνώρισε η νεοσύστατη αντρική ομάδα του Παρθενώνα Λατσιών. Βραβεύτηκε σαν καλύτερη ομάδα ήθους.

Τα ματς τελικής φάσης Πρωταθλήματος Ένταξης ΣΤΟΚ-ThemaSports
24/05 @ 15:43

Τα ματς τελικής φάσης Πρωταθλήματος Ένταξης ΣΤΟΚ

Το ερχόμενο Σαββατοκύριακο θα διεξαχθούν οι αγώνες της τελικής φάσης του Πρωταθλήματος Ένταξης ΣΤΟΚ περιόδου 2023 - 2024.

Επτά αποχωρήσεις από τον ΑΣΙΛ-ThemaSports
22/05 @ 15:34

Επτά αποχωρήσεις από τον ΑΣΙΛ

Ο ΑΣΙΛ Λύσης ανακοίνωσε την ολοκλήρωση της συνεργασίας του, με επτά ποδοσφαιριστές.

«Να δώσουμε βροντερό παρών»-ThemaSports
24/05 @ 17:35

«Να δώσουμε βροντερό παρών»

Ο Κόρνος καλεί τους συγχωριανούς του στον τελικό του Πρωταθλήματος Ένταξης της ΣΤΟΚ τον ΘΟΙ Πύργου.

BEST OF THEMASPORTS

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ