Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Ο Φαμπίνιο βρέθηκε χθες (3/4) στο Γ. Καραϊσκάκης και παρακολούθησε την τριάρα του Ολυμπιακού κόντρα στον Άρη. Ο Βραζιλιάνος σταρ βρέθηκε στις σουίτες του γηπέδου και όταν κάποιος βλέπει μια τέτοια φίρμα του ποδοσφαίρου σε ελληνικό γήπεδο, του γεννιέται το εύλογο ερώτημα «τι κάνει εδώ».
Ο χαφ της Αλ Ιτιχάντ έπαθε θλάση στις 12 Μαρτίου σε παιχνίδι της ομάδας του και βρίσκεται αυτές τις μέρες στην χώρα μας, για να ακολουθήσει θεραπεία με τον Γιώργο Κάκια. Ο συγκεκριμένος φυσικοθεραπευτής είναι γνωστός και έχει αρκετούς «πελάτες» στη Λίβερπουλ, λόγω Τσιμίκα.
Έτσι, λοιπόν, ο πρώην παίκτης των "reds", εκμεταλλεύτηκε την παρουσία του εδώ και ρώτησε αν μπορεί να παρακολουθήσει από κοντά το παιχνίδι των «ερυθρολεύκων» και εννοείτε πως η απάντηση δεν θα μπορούσε να είναι τίποτα άλλο παρά «ναι», καθώς μόνο διαφήμιση της ομάδας είναι να βρίσκονται τέτοιοι ποδοσφαιριστές στο γήπεδο του συλλόγου.
View this post on Instagram
sport-fm.gr