Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
«Την αφιερώνουμε στον Κρέσπο. Ήταν ένα δύσκολο παιχνίδι για εμάς. Βγάλαμε αντίδραση μετά τις δυο σερί ήττες. Δώσαμε τα πάντα και πήραμε τους τρεις βαθμούς και δείξαμε πως είμαστε φαβορί για τον τίτλο. Σ’ αυτά τα παιχνίδια, τα ματς κρίνονται στις λεπτομέρειες. Στο β’ μέρος αγωνιστήκαμε πιο επιθετικά. Σκοράραμε δυο γκολ, πήραμε τους τρεις βαθμούς και προχωράμε. Είμαστε ΑΠΟΕΛ και δεν μας απασχολεί τι κάνουν οι άλλες ομάδες. Γνωρίζουμε τις δυνατότητες μας και θα τα δώσουμε όλα για να πάρουμε τον τίτλο».