Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Ο Κέντρικ Ναν πήρε την ευθύνη και με ένα μεγάλο καλάθι λίγο πριν εκπνεύσει ο χρόνος υπέγραψε την απόδραση του Παναθηναϊκού AKTOR από την Μπολόνια με 81-79.
Το τελευταίο σφύριγμα βρήκε τους παίκτες των πράσινων να πανηγυρίζουν έξαλλα, ενώ ο Αμερικανός μαζί με τον Κώστα Σλούκα πήγαν μπροστά από τον κόσμο της ομάδας που ταξίδεψε στην Ιταλία για να τους στηρίξει.
Sport24.gr