Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Ρεαλιστικός στόχος στον δεύτερο όμιλο για τον Απόλλωνα δεν υπάρχει πέραν από μια αξιοπρεπή πορεία για την ιστορία της ομάδας. Αποψινός αντίπαλος η ΑΕΖ σε ένα παιχνίδι όπου οι γαλάζιοι θέλουν νίκη σε συνδυασμό με καλή εμφάνιση, κάτι σαν προετοιμασία για το κύπελλο.
Τέτοιας φύσης θα είναι οι αγώνες στο Β γκρουπ για τον Απόλλωνα καθώς όσο πλησιάζουν οι αγώνες κυπέλλου με την Πάφο άλλο τόσο πιο έτοιμος πρέπει να δείχνει.