Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Αναλυτικά:
«Είμαι πολύ περήφανος για την ομάδα μου. Ήταν ένας πολύ ωραίος τελικός, ο Κεραυνός ήταν καλύτερος από εμάς. Δυστυχώς η τελευταία φάση ήταν μια παρεξήγηση, είχε μία ένταση, να το αφήσουμε πίσω μας και να πούμε μπράβο στον Κεραυνό. Επικεντρωνόμαστε στο πρωτάθλημα».