H Aθλητική Ένωση Κίτιον (ΑΕΚ) Λάρνακας στηρίζει με έμπρακτο τρόπο την 24η ετήσια "Διαδρομή Αγάπης" που διοργανώνεται από τον Παγκύπριο Σύνδεσμο για παιδιά με καρκίνο και συναφείς παθήσεις "Ένα Όνειρο Μια Ευχή".
Στα δύο επόμενα εντός έδρας παιχνίδια πρωταθλήματος θα πωλούνται στις εισόδους λαχνοί εισφοράς αξίας 2 ευρώ. Καλούμε τον κόσμο μας να συμβάλει στην προσπάθεια που γίνεται.
Απογοητευτική εμφάνιση από την ΑΕΚ, η οποία δέχθηκε τη βαριά ήττα με 3-0 από την Πάκσι Ουγγαρίας και πλέον είναι με την πλάτη στον τοίχο για να αποχαιρετήσει από νωρίς τις ευρωπαϊκές διοργανώσεις.