Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Πλέον, μετά και τη νίκη επί του ΑΠΟΕΛ, το «τριφύλλι» μπήκε ακόμα και στο κόλπο για τον τίτλο και θέλει να συνεχίσει νικηφόρα, για να εκμεταλλευτεί και τις απώλειες που αναπόφευκτα θα προκύψουν στο ντέρμπι κορυφής της 5ης αγωνιστικής ανάμεσα σε ΑΕΚ και ΑΠΟΕΛ στην «Αρένα».
Το «Ηλίας Πούλλος» θα γεμίσει ξανά, αφού ολοκλήρωσαν τις υποχρεώσεις τους με τις Εθνικές τους ομάδες, οκτώ διεθνείς ποδοσφαιριστές της Ομόνοιας, οι Κούσουλος, Κακουλλής, Χαραλάμπους, Παναγιώτου, Ανδρέου, Οζλέρ, Μπάκιτς και Κασάμα, ενώ οι Λανγκ και Ουζόχο ολοκληρώνουν απόψε τις υποχρεώσεις τους.
Ο Ελλαδίτης προπονητής, Γιάννης Αναστασίου, έχει τα βλέμματα του στραμμένα και στον Σεμέδο, ευελπιστώντας ότι θα ξεπεράσει πλήρως το πρόβλημα του τις επόμενες ημέρες, για να μπορέσει να δηλώσει παρών για το ντέρμπι με την Πάφο.