Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
«Η ΑΕΚ κάνει μια τρελή πορεία, ο Άρης μας έδειξε ότι μπορεί να ρίξει σε δύο ματς δύο τεσσάρες. Πιστεύω εδώ και καιρό ότι θα το κατακτήσει ο ΑΠΟΕΛ... μου έκανε μια πισινή τώρα τελευταία. Όπως πάνε οι ομάδες η ΑΕΚ φαίνεται πιο κοντά από τον Άρη όμως είναι αμφίρροπο. Ο ΑΠΟΕΛ έχει πέντε χρόνια να το κατακτήσει, του λείπει ένας επιθετικός.»