Μπορεί το αποψινό παιχνίδι στο στάδιο «Αλφαμέγα» ανάμεσα στον Απόλλωνα και την ΑΕΚ Αθηνών να είναι φιλικό, αλλά η αστυνομία καλού κακού... επιστράτευσε και το αντιοχλαγωγικό όχημα «Αίαντας»!
Διαβάστε τι δήλωσε στην κάμερα της Cablenet μετά το τέλος του εκτός έδρας αγώνα με την Ζαλγκίρις ο νεοαποκτηθέντας ποδοσφαιριστής της Πάφου, Ντέρικ Λούκασεν.
Ο ΠΑ.ΣΠ εξέδωσε ανακοίνωση που λειτουργεί ως κραυγή αγωνίας. Η ανακοίνωση αφορά το πρόβλημα με τη στρατιωτική θητεία των ποδοσφαιριστών, το οποίο δεν έχει λυθεί παρά τις προσπάθειες κυρίως του συνδέσμου.