Το πανόραμα των μικρών κατηγοριών

Ακολουθήστε μας στο Google news

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:

10η αγωνιστική:
Α΄ΟΜΙΛΟΣ
30-Μαρτίου-2024, 16:00
ΑΣΙΛ-Ομόνοια 29Μ
Αγία Νάπα-Ολυμπιακός
ΕΝΠ-Ομόνοια Αρ.
Πέγεια-Ύψωνας
Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΕΝΑΔ-Ξυλοτύμπου
Αχυρώνας/Ονήσιλος-ΜΕΑΠ
Ακρίτας-ΠΑΕΕΚ
Ερμής-Δίγενης

B' ΦΑΣΗ
Α' ΓΚΡΟΥΠ
11η αγωνιστική: ΠΕΓΕΙΑ-ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ, ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΑΣΙΛ, ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ-ΕΝΠ, ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
12η αγωνιστική: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ., ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ, ΕΝΠ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ., ΑΣΙΛ-ΠΕΓΕΙΑ
13η αγωνιστική: ΑΣΙΛ-ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ, ΠΕΓΕΙΑ-ΕΝΠ, ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.
14η αγωνιστική: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ-ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ, ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.-ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ., ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΕΓΕΙΑ, ΕΝΠ-ΑΣΙΛ
Β' ΓΚΡΟΥΠ
11η αγωνιστική: ΑΚΡΙΤΑΣ-ΕΡΜΗΣ, ΠΑΕΕΚ-ΕΝΑΔ, ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ, ΜΕΑΠ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.
12η αγωνιστική: ΕΡΜΗΣ-ΜΕΑΠ, ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.-ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ, ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ-ΠΑΕΕΚ, ΕΝΑΔ-ΑΚΡΙΤΑΣ
13η αγωνιστική: ΕΝΑΔ-ΕΡΜΗΣ, ΑΚΡΙΤΑΣ-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ, ΠΑΕΕΚ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ., ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ-ΜΕΑΠ
14η αγωνιστική: ΕΡΜΗΣ-ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ, ΜΕΑΠ-ΠΑΕΕΚ, ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.-ΑΚΡΙΤΑΣ, ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ-ΕΝΑΔ

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:

11η αγωνιστική:
Α' ΓΚΡΟΥΠ
30-Μαρτίου-2024, 16:00
Εθνικός-Ηρακλής
Σπάρτακος-Αναγέννηση
Ορμήδεια-Χαλκάνορας
ΑΠΕΑ-Κέδρος
Β' ΓΚΡΟΥΠ
Κούρης-Γεροσκήπου 0-1 (Μιχαήλ 56')
Ασπίς-Ομόνοια Ψ.
ΑΕΠΠ-Εθνικός Ασ.
Ολυμπιάς-ΑΠΕΠ

12η αγωνιστική:
Α' ΓΚΡΟΥΠ
06-Απριλίου-2024, 16:30
Αναγέννηση-ΑΠΕΑ
Χαλκάνορας-Σπάρτακος
Ηρακλης-Ορμήδεια
Κέδρος-Εθνικός
Β' ΓΚΡΟΥΠ
06-Απριλίου-2024
Γεροσκήπου-Ασπίς
ΑΠΕΠ-Κούρης
Ομόνοια Ψ.-ΑΕΠΠ
07-Απριλίου-2024
Εθνικός Ασ.-Ολυμπιάς

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:

25η αγωνιστική:
23-Μαρτίου-2024, 15:30
Ανόρθωση-Εληά -
Ακανθού-Δόξα 1-1 (Θεοδωρίδης 2'/Πλατή 26')
Δυναμό-Θύελλα 0-2 (Ττογαλλή 14', Κοσμά 79')
Απόλλων-Κοράκου 0-2 (Δημοσθένους 24', 42)
ΑΠΟΝΑ-ΑΕΝ 2-1 (Νεάρχου 14', 62'/Πασχάλη 74')
Λειβάδια-Ελπίδα 1-0 (Κωνσταντινίδης 80')
Τρούλλοι-Ορφέας 2-2 (Κόκκινος 70', Σολάρι 78'/Ιωάννου 49', Τσίγκης 65')
ΘΟΪ-Αυγόρου 2-1 (Νίκου 44', Ξενοφώντος 90'/Συμεού 59')

26η αγωνιστική:
30-Μαρτίου-2024, 16:00
ΑΕΝ-ΘΟΪ
Εληά-Λειβάδια
Ελπίδα-Τρούλλοι
Αυγόρου-Δυναμό
Δόξα-Απόλλων
Ορφέας-Ακανθού
Θύελλα-Ανόρθωση
Κοράκου-ΑΠΟΝΑ

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

Share

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Διαιτητές Πρωταθλήματος Β' Κατηγορίας (13η αγωνιστική)-ThemaSports
18/04 @ 13:45

Διαιτητές Πρωταθλήματος Β' Κατηγορίας (13η αγωνιστική)

Η ΚΟΠ ανακοινώνει τους διαιτητές Β΄ κατηγορίας

Παρελθόν ο Κανέδα - Η ανακοίνωση-ThemaSports
16/04 @ 16:02

Παρελθόν ο Κανέδα - Η ανακοίνωση

Παρελθόν από την ομάδα της ΕΝΠ αποτελεί ο προπονητής της ομάδας Νταβίντ Κανέδα.

Στο ΓΣΠ ο αγώνας Ομόνοια 29Μ - Ομόνοια Αραδίππου-ThemaSports
16/04 @ 11:25

Στο ΓΣΠ ο αγώνας Ομόνοια 29Μ - Ομόνοια Αραδίππου

Ο μεγάλος τελικός πρωταθλήματος στην Β΄ κατηγορία θα γίνει στο ΓΣΠ

Επίλεκτη ΣΤΟΚ: Πρωταθλήτρια η Δόξα, ανοικτές οι άλλες δυο θέσεις της ανόδου (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)-ThemaSports
15/04 @ 08:38

Επίλεκτη ΣΤΟΚ: Πρωταθλήτρια η Δόξα, ανοικτές οι άλλες δυο θέσεις της ανόδου (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

Η Δόξα Παλαιομετόχου εξασφάλισε και μαθηματικά τον τίτλο του Πρωταθλήματος Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ αγωνιστικής περιόδου 2023-2024.

Το πανόραμα των μικρών κατηγοριών-ThemaSports
15/04 @ 19:29

Το πανόραμα των μικρών κατηγοριών

Βαθμολογίες & πρόγραμμα.

ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ: «Ήταν αρκετά 28 χρόνια»!-ThemaSports
13/04 @ 19:36

ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ: «Ήταν αρκετά 28 χρόνια»!

Η Ομόνοια Αραδίππου με ανάρτηση της στα κοινωνικά δίκτυα για την άνοδο της στην μεγάλη κατηγορία. 

BEST OF THEMASPORTS

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ