Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Ο Γιάννος Οκκάς έχει αναλάβει το βαρύ φορτίο να... ηρεμήσει την κατάσταση στην ομάδα και να βοηθήσει ούτως ώστε κάθε αγωνιστική η Κυρία να παρουσιάζεται πιο ανταγωνιστική και το έργο του Κύπριου τεχνικού μόνο εύκολο δεν είναι.
Χωρίς ουσιαστικούς στόχους η τεχνική ηγεσία καλείται να δημιουργήσει κίνητρα στους παίκτες που θα κριθούν και ενόψει της επόμενης σεζόν καθώς θα προκύψουν διαφοροποιήσεις στο ρόστερ.
Μετά την πρεμιέρα στα πλέι οφ και την ισοπαλία με τον ΑΠΟΕΛ ακολούθησαν τρεις ήττες από Ομόνοια, Πάφο και ΑΕΚ ενώ ακολουθούν κατά σειρά τα ματς με Άρη εντός, ΑΠΟΕΛ εκτός, Ομόνοια εντός, Πάφο εκτός, ΑΕΚ εκτός, Άρη εντός.