Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Αναλυτικά:
«Το γκολ μου το αφιέρωσα στον καλύτερό μου φίλο. Πέθανε πριν δύο χρόνια και μου λείπει πολύ. Αυτή τη βδομάδα είναι τα γενέθλιά του και ήθελα να του το αφιερώσω. Όλα τα γκολ είναι σημαντικά και κάθε βαθμός μετρά. Προσπαθώ να απολαύσω τη στιγμή, περνάω πολύ καλά εδώ, βρήκα μια οικογένεια».