Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Αναλυτικά:
«Σίγουρα η εικόνα μας δεν ήταν καλή. Προσπαθώ και δοκιμάζω έναν νέο σχηματισμό, για να δω τη νέα σεζόν και κάποια άλλα παιδιά, αλλά και ποιοι μπορεί να συνεχίσουν στο πλάνο μας που θέλουμε να βάλουμε για τη νέα χρονιά.
Θέλω να πω κάτι σημαντικό. Σίγουρα η εικόνα μας δεν είναι καλή το τελευταίο διάστημα, αλλά όσα κάναμε στις 26 πρώτες αγωνιστικές είναι εκεί και δεν πρέπει να μηδενίζουμε τα πάντα τις τελευταίες αγωνιστικές. Αντιλαμβάνομαι ότι όλοι γενικά βλέπουμε την τελευταία εικόνα και ξεχνάμε τι έκανε η ομάδα ολόκληρο το πρωτάθλημα.
Σίγουρα δεν ήμασταν καλοί σήμερα και ο υπεύθυνος για να φτιάξω την εικόνα είμαι εγώ και θα την φτιάξω να είστε σίγουροι, για να τελειώσουμε το πρωτάθλημα με όσο γίνεται καλύτερη εικόνα στο γήπεδο και να πάρουμε και νίκες».