Το πανόραμα των μικρών κατηγοριών

Ακολουθήστε μας στο Google news

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:

9η αγωνιστική:
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Παρασκευή 15 Μαρτίου
Ολυμπιακός-ΕΝΠ 1-2 (Άπια 23' / Κοτσώνης 4', Χαραλάμπους 44')
Ομόνοια 29Μ.-Πέγεια 2-0 (Φαμπίνιο 42', Πική 60' πεν.)
Σάββατο 16 Μαρτίου
ΕΝΥ Διγενής-Αγία Νάπα 2-0 (64' Κβάτσουκ, 76' Ρουσιάς)
Ομόνοια Αρ.-ΑΣΙΛ 3-1 (14' Ποντικός, 28' Κουρουπής πεν., 39' Μεκκαουί/85' Γεμπλί)
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 16 Μαρτίου
ΜΕΑΠ-ΕΝΑΔ 1-0 (73' Πασχαλίδης)
ΠΑΕΕΚ-Ερμής 5-0 (10' Γλυνός, 20', 61' Ντα Σίλβα, 23' Πασιαρδής, 45' Συρεγγέλας)
Π.Ο.Ξυλοτύμπου-Ακρίτας 0-3 (55' Μπανζού, 53' Αρεβάλο, 65' Mάρκες)
Διγενής Μ.-Αχυρώνας/Ονήσιλος 2-1 (10' Μενοίκου, 18' Γκουιντέλα/4' Κουσιάππα)

10η αγωνιστική:
Α΄ΟΜΙΛΟΣ
30-Μαρτίου-2024, 16:00
ΑΣΙΛ-Ομόνοια 29Μ
Αγία Νάπα-Ολυμπιακός
ΕΝΠ-Ομόνοια Αρ.
Πέγεια-Ύψωνας
Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΕΝΑΔ-Ξυλοτύμπου
Αχυρώνας/Ονήσιλος-ΜΕΑΠ
Ακρίτας-ΠΑΕΕΚ
Ερμής-Δίγενης

B' ΦΑΣΗ
Α' ΓΚΡΟΥΠ
11η αγωνιστική: ΠΕΓΕΙΑ-ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ, ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΑΣΙΛ, ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ-ΕΝΠ, ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
12η αγωνιστική: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ., ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ, ΕΝΠ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ., ΑΣΙΛ-ΠΕΓΕΙΑ
13η αγωνιστική: ΑΣΙΛ-ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ, ΠΕΓΕΙΑ-ΕΝΠ, ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.
14η αγωνιστική: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ-ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ, ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.-ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ., ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΕΓΕΙΑ, ΕΝΠ-ΑΣΙΛ
Β' ΓΚΡΟΥΠ
11η αγωνιστική: ΑΚΡΙΤΑΣ-ΕΡΜΗΣ, ΠΑΕΕΚ-ΕΝΑΔ, ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ, ΜΕΑΠ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.
12η αγωνιστική: ΕΡΜΗΣ-ΜΕΑΠ, ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.-ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ, ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ-ΠΑΕΕΚ, ΕΝΑΔ-ΑΚΡΙΤΑΣ
13η αγωνιστική: ΕΝΑΔ-ΕΡΜΗΣ, ΑΚΡΙΤΑΣ-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ, ΠΑΕΕΚ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ., ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ-ΜΕΑΠ
14η αγωνιστική: ΕΡΜΗΣ-ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ, ΜΕΑΠ-ΠΑΕΕΚ, ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.-ΑΚΡΙΤΑΣ, ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ-ΕΝΑΔ

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

9η αγωνιστική:
Α' ΓΚΡΟΥΠ
16-Μαρτίου-2024
Ορμήδεια-Κέδρος 0-0
ΑΠΕΑ-Ηρακλής 1-0 (Ζήνωνος 27')
Σπάρτακος-Εθνικός 0-1 (Μιχαήλ 90')
Χαλκάνορας-Αναγέννηση 0-1 (Γιαρόζ 34')
Β' ΓΚΡΟΥΠ
ΑΕΠΠ-ΑΠΕΠ 2-0 (Γιακούμπιακ 31', Θεοδώρου 58')
Κούρης-Εθνικός Ασ. 2-4 (Καψός 56', Οδυσσέως 90'/Λεοντίου 53' πεν., Δημητρίου 60', Α.Γεωργίου 76', Η.Γεωργίου 84')
Ασπίς-Ολυμπιάς 2-0 (Ιουλιανός 69', Τουμάζου 90')
Γεροσκήπου-Ομόνοια Ψ. 0-0

10η αγωνιστική:
Α' ΓΚΡΟΥΠ
23-Μαρτίου-2024
Ηρακλής-Χαλκάνορας
Εθνικός-ΑΠΕΑ
Κέδρος-Σπάρτακος
Αναγέννηση-Ορμήδεια
Β' ΓΚΡΟΥΠ
ΑΠΕΠ-Γεροσκήπου
Ομόνοια Ψ.-Κούρης
Ολυμπιάς-ΑΕΠΠ
24-Μαρτίου-2024
Εθνικός Ασ.-Ασπίς

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

24η αγωνιστική:
16-Μαρτίου-2024, 15:30
Ορφέας-Δόξα 4-1 (Τσίγκης 9', Ιωάννου 10', 57', Παπαναστασίου 90'/Σιαπάνης 66' πεν.)
Τρούλλοι-Λειβάδια 1-1 (Λίλλης 10'/Βασιλείου 79')
Κοράκου-Ακανθού 4-0 (Θεοδοσίου 11', Δημοσθένους 14', Γιαννακάκης 32', 60')
ΑΕΝ-Απόλλων 3-1 (Αναστασίου 21', Χρυσοστόμου 69', Φάλλαδος 90'/Ιωάννου 30')
Θύελλα-ΘΟΪ 0-1 (Χαραλάμπους 72')
Εληά-Δυναμό -
Αυγόρου-ΑΠΟΝΑ 3-0 (Συμεού 26', Χριστοδούλου 33', Πάτσαλος 80')
Ελπίδα-Ανόρθωση 0-0

25η αγωνιστική:
23-Μαρτίου-2024, 15:30
Ανόρθωση-Εληά
Ακανθού-Δόξα
Δυναμό-Θύελλα
Απόλλων-Κοράκου
ΑΠΟΝΑ-ΑΕΝ
Λειβάδια-Ελπίδα
Τρούλλοι-Ορφέας
ΘΟΪ-Αυγόρου

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

Share

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ: «Ήταν αρκετά 28 χρόνια»!-ThemaSports
13/04 @ 19:36

ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ: «Ήταν αρκετά 28 χρόνια»!

Η Ομόνοια Αραδίππου με ανάρτηση της στα κοινωνικά δίκτυα για την άνοδο της στην μεγάλη κατηγορία. 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Τα αποτελέσματα της αγωνιστικής-ThemaSports
13/04 @ 19:23

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Τα αποτελέσματα της αγωνιστικής

Τα αποτελέσματα της 28ης αγωνιστικής.

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Τα αποτελέσματα της αγωνιστικής-ThemaSports
13/04 @ 19:21

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Τα αποτελέσματα της αγωνιστικής

Τα αποτελέσματα της 13ης και προτελευταίας αγωνιστικής της β' φάσης του πρωταθλήματος γ' κατηγορίας.

Θα παλέψουν για το 3ο…   -ThemaSports
13/04 @ 18:40

Θα παλέψουν για το 3ο…

Κλείδωσαν την άνοδο Ομόνοια 29Μ και Ομόνοια Αραδίππου.

Β' Κατηγορία: Τελειώνει το θέμα ανόδου ή συνεχίζει να ελπίζει ο Ολυμπιακός!  -ThemaSports
13/04 @ 09:05

Β' Κατηγορία: Τελειώνει το θέμα ανόδου ή συνεχίζει να ελπίζει ο Ολυμπιακός!

Τρείς αναμετρήσεις περιλαμβάνει το του Σαββάτου (13/4) της Β' Κατηγορίας.

BEST OF THEMASPORTS

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ