Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Μετά το τέλος της σημερινής (15/03) τελευταίας προπόνησης, ο Ελλαδίτης τεχνικός Γιάννης Αναστασίου ανακοίνωσε την αποστολή, στην οποία συμπεριέλαβε 23 ποδοσφαιριστές.
Η επίσημη ενημέρωση:
«Έχει ολοκληρωθεί η προετοιμασία της ομάδας μας ενόψει του αυριανού (16/03) αγώνα, για την τέταρτη αγωνιστική των πλέι οφ, απέναντι στον ΑΠΟΕΛ.
Η αποστολή μας αποτελείται από τους ακόλουθους ποδοσφαιριστές: Φαμπιάνο, Ουζόχο, Παπαστυλιανού, Ψάλτης, Μάθιους, Κουλιμπαλί, Σιπριάνο, Κασάμα, Κακουλλής, Αλιούμ, Στεπίνσκι, Μπάκιτς, Φράνσον, Λέτσιακς, Μπασιρού, Σίμιτς, Λανγκ, Παναγιώτου, Κούσουλος, Χαμάς, Μίλετιτς, Χαραλάμπους, Μπεζούς.
Το παιχνίδι θα διεξαχθεί στο στάδιο ΓΣΠ θα αρχίσει στις 16:00 και θα μεταδοθεί ζωντανά από την Cablenet».