Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Ο Πολωνός επιθετικός από τη μέρα που ήρθε στο νησί μας για λογαριασμό του Άρη σκόραρε 4 τέρματα σε 7 αναμετρήσεις που αγωνίστηκε απέναντι στον ΑΠΟΕΛ όμως έχει απολογισμό 0 νίκες, 4 ισοπαλίες και 3 ήττες. Στις 2 νίκες του Άρη δεν είχε αγωνιστεί καθώς τη μια φορά έμεινε στον πάγκο και την άλλη ήταν τραυματίας.
Πλέον, θα αντιμετωπίσει τους γαλαζοκίτρινους ως παίκτης της Ομόνοιας και θέλει να βρει το δρόμο προς τα δίκτυα αλλά και να πετύχει την πρώτη του νίκη σε ένα σημαντικό ντέρμπι αιωνίων.