Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
«Για τον κάθε ΑΠΟΕΛίστα, που θα βρεθεί δίπλα στην ομάδα, σε ακόμα ένα εντός έδρας αγώνα. Εκεί όπου χρειάζεται να δηλώσει την παρουσία του και να στείλει το μήνυμα. Αυτό το πρωτάθλημα το θέλουμε ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ . Σάββατο 16/03 στις 16:00, στο ΓΣΠ»