Το πανόραμα των μικρών κατηγοριών

Ακολουθήστε μας στο Google news

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:

8η αγωνιστική πλέι οφ:
A' όμιλος:
Παρασκευή 8 Μαρτίου
Πέγεια 2014-Ομόνοια Αρ. 0-2 (Αβραάμ 3', 74')
Σάββατο 9 Μαρτίου 2024
Αγία Νάπα-ΕΝΠ 2-3 ( 49' Διαμαντόπουλος, 84' Χριστοδούλου/ 10', 32', 67' Βουτσένοβιτς)
ΑΣΙΛ-Ολυμπιακός 0-2 (41' Μυτίδης, 70' Ansu)
ΕΝΥ Διγενής Ύψ.-Ομόνοια 29Μ 1-3 (6' Καρασάουσκας / 7' Αλαμπρίτης, 40' Κρουζ, 62' Ofornadu αυτ.)
B' όμιλος:
Ερμής-Αχυρώνας/Ονήσιλος 0-1 (51' Καισερλίδης)
ΕΝΑΔ-Διγενής Μ. 3-4 (4' Λουκά, 39' Λαφράνς, 52' Sabbah /35' Νεοφύτου, 41' Ηλία, 83' Χατζηκωνσταντής, 90+1' Στυλιανίδης)
Ακρίτας-ΜΕΑΠ 1-1 (49' Hagist/75' Πασχαλίδης)
ΠΑΕΕΚ-Ξυλοτύμπου 1-1 (57' Παπακυριακού/12' Αρουτιουνιάν)

9η αγωνιστική:
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Παρασκευή 15 Μαρτίου
19:00 Ολυμπιακός-ΕΝΠ
19:30 Ομόνοια 29Μ.-Πέγεια 2014
Σάββατο 16 Μαρτίου
15:30 FREEDOM ΕΝΥ Διγενής-Αγία Νάπα
15:30 Ομόνοια Αρ.-ΑΣΙΛ
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 16 Μαρτίου
15:30 ΜΕΑΠ-ΕΝΑΔ
15:30 ΠΑΕΕΚ-Ερμής
15:30 Π.Ο.Ξυλοτύμπου-Ακρίτας
15:30 Διγενής Μ.-Αχυρώνας/Ονήσιλος

B' ΦΑΣΗ
Α' ΓΚΡΟΥΠ
10η αγωνιστική: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΕΝΠ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ., ΑΣΙΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ, ΠΕΓΕΙΑ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.
11η αγωνιστική: ΠΕΓΕΙΑ-ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ, ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΑΣΙΛ, ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ-ΕΝΠ, ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
12η αγωνιστική: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ., ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ, ΕΝΠ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ., ΑΣΙΛ-ΠΕΓΕΙΑ
13η αγωνιστική: ΑΣΙΛ-ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ, ΠΕΓΕΙΑ-ΕΝΠ, ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.
14η αγωνιστική: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ-ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ, ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.-ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ., ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΕΓΕΙΑ, ΕΝΠ-ΑΣΙΛ
Β' ΓΚΡΟΥΠ
10η αγωνιστική: ΕΡΜΗΣ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ., ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ-ΜΕΑΠ, ΕΝΑΔ-ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ, ΑΚΡΙΤΑΣ-ΠΑΕΕΚ
11η αγωνιστική: ΑΚΡΙΤΑΣ-ΕΡΜΗΣ, ΠΑΕΕΚ-ΕΝΑΔ, ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ, ΜΕΑΠ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.
12η αγωνιστική: ΕΡΜΗΣ-ΜΕΑΠ, ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.-ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ, ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ-ΠΑΕΕΚ, ΕΝΑΔ-ΑΚΡΙΤΑΣ
13η αγωνιστική: ΕΝΑΔ-ΕΡΜΗΣ, ΑΚΡΙΤΑΣ-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ, ΠΑΕΕΚ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ., ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ-ΜΕΑΠ
14η αγωνιστική: ΕΡΜΗΣ-ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ, ΜΕΑΠ-ΠΑΕΕΚ, ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.-ΑΚΡΙΤΑΣ, ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ-ΕΝΑΔ

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

8η αγωνιστική:
Α' ΟΜΙΛΟΣ
9-Μαρτίου-2024
Κέδρος-Χαλκάνορας 2-1 (Iνιάτης 27' πεν., Σουλεϊμάν 71'πεν./Γιοβάνοβιτς 44' αυτ.)
Εθνικός Λ.-Ορμήδεια 5-2 (Ντινίζ 3', 12, 32', Ηρακλέους 53', 81'/Πιτσιλλίδης 14' πεν., 62')
ΑΠΕΑ-Σπάρτακος 2-3 (Γκακπέ 55', Σταύρου 71'/Ανδρέου 39' αυτ., Βουτσκίδης, Χούτρης 90')
10-Μαρτίου-2024
Ηρακλής-Αναγέννηση 0-2 (Μιχαήλ 16', Παπαδόπουλος 81')
Β' ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΕΠ-Ομόνοια Ψ. 0-1 (Δημητρίου 79')
ΑΕΠΠ-Ασπίς 3-1 (Στυλιανίδης 16', Δημητριάδης 40', Παπαδόπουλος 43'/Δημητρίου 18')
Εθνικός Ασ.-Γεροσκήπου 0-0
Ολυμπιάς-Κούρης 1-1 (Ζαβός 60'/Μπλάνκο 9')

9η αγωνιστική:
Α' ΓΚΡΟΥΠ
16-Μαρτίου-2024
Ορμήδεια-Κέδρος
ΑΠΕΑ-Ηρακλής
Σπάρτακος-Εθνικός
Χαλκάνορας-Αναγέννηση
Β' ΓΚΡΟΥΠ
ΑΕΠΠ-ΑΠΕΠ
Κούρης-Εθνικός Ασ.
Ασπίς-Ολυμπιάς
Γεροσκήπου-Ομόνοια Ψ.

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:

23η αγωνιστική:
09-Μαρτίου-2024
Δυναμό-Ελπίδα 2-1 (Θεμιστοκλέους 7', Νάτσικας 60'/Αριστοτέλους 52')
ΑΠΟΝΑ-Θύελλα 1-1 (Ξιναρής 64'/Κοσμά 38')
Λειβάδια-Ορφέας 0-0
ΘΟΪ-Εληά-
Ανόρθωση-Τρούλλοι 4-1 (Νεοφύτου 37', 69', Χατζησέργης 47'/Λίλλης 32')
Ακανθού-ΑΕΝ 2-2 (Στυλιανού 35', 55'/Κωνσταντίνου 80', Αναστασίου 90')
Δόξα-Κοράκου 3-0 (Οκποπιρίντζε 54', 87', Σιαπάνης 69')
10-Μαρτίου-2024
Απόλλων Γ.-Αυγόρου 3-1 (Χαραλάμπους 54', Σιακαλλής 82', 90'/Χριστοδούλου 7')

24η αγωνιστική:
16-Μαρτίου-2024, 15:30
Ορφέας-Δόξα
Τρούλλοι-Λειβάδια
Κοράκου-Ακανθού
ΑΕΝ-Απόλλων
Θύελλα-ΘΟΪ
Εληά-Δυναμό
Αυγόρου-ΑΠΟΝΑ
Ελπίδα-Ανόρθωση

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

Share

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Διαιτητές Πρωταθλήματος Β' Κατηγορίας (13η αγωνιστική)-ThemaSports
18/04 @ 13:45

Διαιτητές Πρωταθλήματος Β' Κατηγορίας (13η αγωνιστική)

Η ΚΟΠ ανακοινώνει τους διαιτητές Β΄ κατηγορίας

Παρελθόν ο Κανέδα - Η ανακοίνωση-ThemaSports
16/04 @ 16:02

Παρελθόν ο Κανέδα - Η ανακοίνωση

Παρελθόν από την ομάδα της ΕΝΠ αποτελεί ο προπονητής της ομάδας Νταβίντ Κανέδα.

Στο ΓΣΠ ο αγώνας Ομόνοια 29Μ - Ομόνοια Αραδίππου-ThemaSports
16/04 @ 11:25

Στο ΓΣΠ ο αγώνας Ομόνοια 29Μ - Ομόνοια Αραδίππου

Ο μεγάλος τελικός πρωταθλήματος στην Β΄ κατηγορία θα γίνει στο ΓΣΠ

Επίλεκτη ΣΤΟΚ: Πρωταθλήτρια η Δόξα, ανοικτές οι άλλες δυο θέσεις της ανόδου (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)-ThemaSports
15/04 @ 08:38

Επίλεκτη ΣΤΟΚ: Πρωταθλήτρια η Δόξα, ανοικτές οι άλλες δυο θέσεις της ανόδου (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

Η Δόξα Παλαιομετόχου εξασφάλισε και μαθηματικά τον τίτλο του Πρωταθλήματος Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ αγωνιστικής περιόδου 2023-2024.

Το πανόραμα των μικρών κατηγοριών-ThemaSports
15/04 @ 19:29

Το πανόραμα των μικρών κατηγοριών

Βαθμολογίες & πρόγραμμα.

ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ: «Ήταν αρκετά 28 χρόνια»!-ThemaSports
13/04 @ 19:36

ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ: «Ήταν αρκετά 28 χρόνια»!

Η Ομόνοια Αραδίππου με ανάρτηση της στα κοινωνικά δίκτυα για την άνοδο της στην μεγάλη κατηγορία. 

BEST OF THEMASPORTS

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ