Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
«Ο ΘΡΥΛΟΣ δίνει σήμερα ακόμα μια μάχη για το 29ο. Απέναντι σε όλους και σε όλα, είμαστε έτοιμοι να κάνουμε ακόμα ένα βήμα προς τον εξώστη και το κάψιμο πόλης.
Ο Σύνδεσμος θα είναι ανοικτός από νωρίς με το ποτό να ρέει άφθονο, έτσι ώστε η ώρα 19:00 να είμαστε έτοιμοι να δούμε το ΘΡΥΛΟ από τη γιγαντοοθόνη του Συνδέσμου.
ΦΕΡΕ ΜΑΣ ΤΟ ΤΡΟΠΑΙΟ
ΝΑ ΔΩ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ».