Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοινώνει τους διαιτητές των αγώνων της 3ης αγωνιστικής του Α’ ομίλου και της 4ης αγωνιστικής του Β’ ομίλου της Β’φάσης  του Πρωταθλήματος Cyta.

Ακολουθήστε μας στο Google news


Οι αγώνες θα γίνουν στις 9, 10 και 11 Μαρτίου.

Α’ όμιλος
Σάββατο, 9 Μαρτίου

17:00 Ομόνοια – ΑΕΚ

Στάδιο:  Γ.Σ.Π
Διαιτητής: Simovic Novak
Α' Βοηθός Διαιτητής: Σωκράτους Κυριάκος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Ανδρέου Π. Ανδρέας
4ος Διαιτητής: Θεουλή Χρυσοβαλάντης
VAR: Putros Sandi Dhia Jirjis
AVAR: Λαζάρου Ιωάννης
Παρατηρητής: Νικολάου Γιώργος

Κυριακή, 10 Μαρτίου

17:00 Ανόρθωση – Πάφος F.C.

Στάδιο: «Αντώνης Παπαδόπουλος»
Διαιτητής: Bertolo Nogueira Miguel
Α' Βοηθός Διαιτητής: Τζιωρτζής Όμηρος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Στυλιανού Μάριος
4ος Διαιτητής: Αθανασίου Κυριάκος
VAR: Simovic Novak
AVAR: Εγγλέζου Νίκος
Παρατηρητής: Καπιτανής Κώστας

19:00 Άρης – ΑΠΟΕΛ
Στάδιο:  ΑΛΦΑΜΕΓΑ
Διαιτητής: Putros Santi Dhia Jirjis
Α' Βοηθός Διαιτητής: Σωτηρίου Μιχάλης
Β' Βοηθός Διαιτητής: Κωμοδρόμος Ηράκλης
4ος Διαιτητής: Χριστοδούλου Ιωάννης
VAR: Marinelli Livio
AVAR: Γεωργίου Παύλος
Παρατηρητής: Δημητρίου Ανδρέας

Β’ όμιλος

Κυριακή, 10 Μαρτίου
18:00 Οθέλλος – Καρμιώτισσα

Στάδιο: Vitex – Αμμόχωστος Επιστροφή
Διαιτητής: Αντωνίου Μενέλαος
Α' Βοηθός Διαιτητής: Χαραλάμπους Γιώργος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Σάββα Γιώργος
4ος Διαιτητής: Τσαμπαλάς Ανδρέας
VAR: Σολωμού Δημήτρης
AVAR: Λάμπρου Λάμπρος
Παρατηρητής: Καραγιώργη Νίκη

Δευτέρα, 11 Μαρτίου
17:00 Δόξα – ΑΕΖ

Στάδιο: Κατωκοπιά Επιστροφή – Γλαύκος Κληρίδης
Διαιτητής: Φελλάς Κωνσταντίνος
Α' Βοηθός Διαιτητής: Δημητριάδης Μάριος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Τουμάζου Ανδρέας
4ος Διαιτητής: Φωτίου Κωνσταντίνος
VAR: Putros Santi Dhia Jirjis
AVAR: Βασιλείου Αδάμος
Παρατηρητής: Καραϊσκάκης Μιχάλης

19:00 Απόλλων – Εθνικός
Στάδιο: ΑΛΦΑΜΕΓΑ
Διαιτητής: Τεχράνυ Ανδρέας
Α' Βοηθός Διαιτητής: Καλογήρου Μάριος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Χριστοδούλου Πολύδωρος
4ος Διαιτητής: Τσαμπαλάς Ανδρέας
VAR: Marinelli Livio
AVAR: Πέτρου Πέτρος
Παρατηρητής: Ιωάννου Μιχάλης

 19:30 Νέα Σαλαμίνα – ΑΕΛ
Στάδιο: Vitex – Αμμόχωστος Επιστροφή
Διαιτητής: Χατζηγεωργίου Παναγιώτης
Α' Βοηθός Διαιτητής: Κοντεμενιώτης Γιώργος
Β' Βοηθός Διαιτητής: Χαραλάμπους Α. Γιώργος
4ος Διαιτητής: Κώστα Ροβέρτος
VAR: Χριστοφόρου Μάριος
AVAR: Σταύρου Ζωή
Παρατηρητής: Γερασίμου Παναγιώτης
 

Share

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Πρωτάθλημα Cyta: Τρείς αγώνες για το Β' γκρουπ!-ThemaSports
13/04 @ 08:35

Πρωτάθλημα Cyta: Τρείς αγώνες για το Β' γκρουπ!

Τρεις αναμετρήσεις για το β' γκρουπ περιλαμβάνει το πρόγραμμα του Σαββάτου (13/4).

ΕΝΠ: Βράβευσε Λουσέρο (Φωτογραφία)-ThemaSports
12/04 @ 18:45

ΕΝΠ: Βράβευσε Λουσέρο (Φωτογραφία)

130 συμμετοχές συμπλήρωσε ο αρχηγός της ΕΝΠ

Δοκιμάζουν καινούργια κάμερα σήμερα στο "Αλφα Μέγα" (Φωτογραφίες)-ThemaSports
12/04 @ 17:55

Δοκιμάζουν καινούργια κάμερα σήμερα στο "Αλφα Μέγα" (Φωτογραφίες)

Ευκαιρία για δοκιμές από την εταιρεία παραγωγής στο παιχνίδι ΑΕΛ - Οθέλλος

Ορίστηκε ο Μενέλαος!-ThemaSports
12/04 @ 14:10

Ορίστηκε ο Μενέλαος!

Ο Μενέλαος Αντωνίου θα διευθύνει το ντέρμπι ανάμεσα σε Ομόνοια και Ανόρθωση, στο Αντώνης Παπαδόπουλος.

ΚΥΠΡΟΣ: Η μάχη για το όνειρο και το... εισιτήριο - Το πρόγραμμα της κάθε ομάδας!-ThemaSports
13/04 @ 11:30

ΚΥΠΡΟΣ: Η μάχη για το όνειρο και το... εισιτήριο - Το πρόγραμμα της κάθε ομάδας!

Το ΑΠΟΕΛ έχασε την ευκαιρία κόντρα στην Ανόρθωση να κάνει βήμα τίτλου και πλέον όλα είναι ανοικτά.

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου - Κύπριος ρεφ στο «Α.Παπαδόπουλος»-ThemaSports
12/04 @ 13:18

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου - Κύπριος ρεφ στο «Α.Παπαδόπουλος»

Η Κυπριακή Ομοσπονδία Ποδοσφαίρου ανακοινώνει τους Διαιτητές των αγώνων της 7ης (A’ όμιλος) & 9ης  αγωνιστικής (Β’ όμιλος) της Β’ Φάσης  του Πρωταθλήματος Cyta που θα γίνουν στις 13 - 14 Απριλίου.

BEST OF THEMASPORTS

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ