Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Αναλυτικά:
«Το Διοικητικό Συμβούλιο της εταιρείας KARMIOTISSA F.C. ανακοινώνει την από κοινού λύση της συνεργασίας με τον προπονητή κ. Χρίστο Χαραλάμπους. Μαζί με τον κ, Χαραλάμπους θα αποχωρήσει και ο βοηθός προπονητής κ. Χαράλαμπος Πιττάκας.
Σαν Δ.Σ. επιθυμούμε να εκφράσουμε και δημοσίως τις θερμές μας ευχαριστίες στους μέχρι πρότινος προπονητές της ποδοσφαιρικής μας ομάδας, για την μεγάλη προσφορά, ζήλο και εργατικότητα που επέδειξαν καθ΄ όλη την διάρκεια της συνεργασία που είχαμε.
Είμαστε σίγουροι ότι με τις ποδοσφαιρικές γνώσεις που διαθέτουν σύντομα θα πάρουν καινούργιες ευκαιρίες που θα είναι καθρέφτης των γνώσεων και του χαρακτήρα τους».
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ:
Πιθανό διαζύγιο με Χαραλάμπους...