Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Το αποτέλεσμα που έκανε... θόρυβο ήταν το διπλό επί του Άρη στην πρεμιέρα των πλέι οφ. Προερχόμενη από την νίκη κόντρα στον Οθέλλο παρουσιάζοντας προβληματικό αγωνιστικό πρόσωπο, ενώ ακολούθησαν η αποδέσμευση Ρέικνταλ και η συμφωνία με τον Γιάννη Αναστασίου.
Στη συνέχεια ήρθε η νίκη στην Λεμεσό, η νίκη-πρόκριση κόντρα στην ΑΕΖ και η νίκη με την Ανόρθωση.
Στη συνέχεια ακολουθούν τα ματς με ΑΕΚ εντός, ΑΠΟΕΛ "εκτός", Πάφο ενός. Τρία ματς... σκέτη πρόκληση για την Ομόνοια. Οι πράσινοι κυνηγούν θέση στην τριάδα που οδηγεί στην Ευρώπη.