Η Ομόνοια 29Μ ανέβασε βίντεο με το Match Day (σ.σ. παρακάμερα) της 22ης αγωνιστικής με εικόνες εκτός γηπέδου, κερκίδες, αποδυτήρια, φάσεις και τα τρία γκολ της ομάδας κόντρα στην Αγία Νάπα.
Δηλώσεις στον Super Sport FM έκανε ο γενικός γραμματέας και εκπρόσωπος Τύπου της Ομόνοιας 29ης Μαΐου, Μιχελής Φιλίππου, ο οποίος μίλησε για όλα όσα αφορούν την ομάδα του.
Την έναρξη συνεργασίας με την εταιρεία Copybet, η οποία θα είναι ο κύριος χορηγός της ομάδας τη νέα σεζόν στο πρωτάθλημα Α' κατηγορίας, ανακοίνωσε η Ομόνοια 29Μ!