Το πανόραμα των ακαδημιών - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Ακολουθήστε μας στο Google news

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Α'

20ή αγωνιστική:
02-Μαρτίου-2024
Ολυμπιακός-ΕΝΠ 1-2
ΑΕΚ-Απόλλωνας 0-3
ΑΕΛ-ΑΠΟΕΛ 1-1
Καρμιώτισσα-Εθνικός 2-0
Ομόνοια-Άρης 0-0
Ομόνοια 29Μ-Αγία Νάπα 2-0
Πάφος-Ανόρθωση 11-1

21η αγωνιστική:
09-Μαρτίου-2024
Καρμιώτισσα-Πάφος 11:00
ΑΠΟΕΛ-Ομόνοια 29Μ 15:30
ΕΝΠ-Ομόνοια
Απόλλωνας-ΑΕΛ
Εθνικός-Ολυμπιακός
10-Μαρτίου-2024
Άρης-ΑΕΚ
Αγία Νάπα-Ανόρθωση

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Β΄

20ή αγωνιστική:
03-Μαρτίου-2024
Οθέλλος-Αναγέννηση 1-0
Ορμήδεια-Ομόνοια Αρ. 0-3
Νέα Σαλαμίνα-Ακρίτας 0-2
Ερμής-Εθνκός Ασ. 0-3
ΜΕΑΠ-Δόξα 2-1
ΑΠΕΑ-ΑΕΖ 0-4
ΠΑΕΕΚ-Χαλκάνορας


21η αγωνιστική:
Εθνικός Ασ.-Οθέλλος 10:00
Ομόνοια Αρ.-Ερμής 15:30
ΑΕΖ-Νέα Σαλαμίνα
Ακρίτας-Ορμήδεια
Χαλκάνορας-Δόξα
Αναγέννηση-ΠΑΕΕΚ
ΑΠΕΑ-ΜΕΑΠ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Γ΄

3η αγωνιστική: 03/03/24
Α΄ΟΜΙΛΟΣ
Σπάρτακος-Γεροσκήπου 1-1
Κούρης-Ύψωνας 2-0
ΕΝΑΔ-Πέγεια 7-0
ΑΣΙΛ-Διγενής Μ. 3-7
Β΄ΟΜΙΛΟΣ
Ηρακλής-Αχυρώνας/Ονήσιλος 5-1
ΑΕΠΠ-Κέδρος 5-1
Ξυλοτύμπου-Ολυμπιάς

4η αγωνιστική: 10/03/24
Α΄ΟΜΙΛΟΣ
Γεροσκήπου-Διγενής
Πέγεια-ΑΣΙΛ
Ύψωνας-Εθνικός Λ.
Σπάρτακος-Κούρης
Β΄ΟΜΙΛΟΣ
Ομόνοια-Ολυμπιάς
Κέδρος-Ασπίς
Αχυρώνας/Ονήσιλος-ΑΕΠΠ

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-14

20ή αγωνιστική:
02-Μαρτίου-2024
ΑΕΚ-Καρμιώτισσα 2-1
ΕΝΠ-Ολυμπιακός 0-3
ΑΕΛ-Ομόνοια 0-0
ΑΠΟΕΛ-Άρης 0-1
Πάφος-Δόξα 2-1
Ανόρθωση-Απόλλωνας 5-1
Αγία Νάπα-Νέα Σαλαμίνα 0-1

21η αγωνιστική:
09-Μαρτίου-2024
Απόλλωνας-Αγία Νάπα 10:00
Άρης-Δόξα
Νέα Σαλαμίνα-ΕΝΠ
Καρμιώτισσα-Πάφος
Ομόνοια-ΑΕΚ
Ολυμπιακός-ΑΕΛ
ΑΠΟΕΛ-Ανόρθωση

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-15

20ή αγωνιστική:
02-Μαρτίου-2024
ΕΝΠ-Ολυμπιακός 0-3
Ανόρθωση-Απόλλωνας 3-0
Πάφος-Δόξα 1-0
Αγία Νάπα-Νέα Σαλαμίνα 0-3
ΑΕΚ-Καρμιώτισσα 3-1
ΑΕΛ-Ομόνοια 1-3
ΑΠΟΕΛ-Άρης 1-7

21η αγωνιστική:
09-Μαρτίου-2024
Νέα Σαλαμίνα-ΕΝΠ 12:00
Ομόνοια-ΑΕΚ
Καρμιώτισσα-Πάφος
ΑΠΟΕΛ-Ανόρθωση
Άρης-Δόξα
Ολυμπιακός-ΑΕΛ

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-16

20ή αγωνιστική:
02-Μαρτίου-2024
Καρμιώτισσα-ΑΕΚ 0-2
Νέα Σαλαμίνα-Αγία Νάπα 3-3
Ομόνοια-ΑΕΛ 3-2
Ολυμπιακός-ΕΝΠ 6-2
Δόξα-Πάφος 2-0
13-Μαρτίου-2024
Άρης-ΑΠΟΕΛ 15:30
Απόλλωνας-Ανόρθωση

21η αγωνιστική:
09-Μαρτίου-2024
ΑΕΚ-Ομόνοια 09:30
ΑΕΛ-Ολυμπιακός
Ανόρθωση-ΑΠΟΕΛ
Δόξα-Άρης
ΕΝΠ-Νέα Σαλαμίνα
Αγία Νάπα-Απόλλωνας
Πάφος-Καρμιώτισσα

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-17

20η αγωνιστική:
02-Μαρτίου-2024
Δόξα-Πάφος 1-1
Άρης-ΑΠΟΕΛ 0-0
Ολυμπιακός-ΕΝΠ 5-2
Απόλλωνας-Ανόρθωση 4-2
Νέα Σαλαμίνα-Αγία Νάπα 1-5
Καρμιώτισσα-ΑΕΚ 2-4
13-Μαρτίου-2024
Ομόνοια-ΑΕΛ

21η αγωνιστική:
09-Μαρτίου-2024
Ανόρθωση-ΑΠΟΕΛ 12:00
ΑΕΛ-Ολυμπιακός
ΕΝΠ-Νέα Σαλαμίνα
Πάφος-Καρμιώτισσα
ΑΕΚ-Ομόνοια
Αγία Νάπα-Απόλλωνας
Δόξα-Άρης

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-14

21η αγωνιστική:
02-Μαρτίου-2024
Εθνικός-Άρης 1-0
Χαλκάνορας-ΜΕΑΠ 8-0
Διγενής-ΘΟΪ 0-3
Εθνικός Ασ.-ΠΑΕΕΚ 0-0
Ομόνοια 29Μ-Ακρίτας 0-1


22η αγωνιστική:
09-Μαρτίου-2024
ΠΑΕΕΚ-Ομόνοια 29Μ 10:00
ΜΕΑΠ-Άρης
Ακρίτας-Χαλκάνορας
ΘΟΪ-Εθνικός Ασ.
10-Μαρτίου-2024
Διγενής-Εθνικός Αχ.

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-15

21η αγωνιστική:
02-Μαρτίου-2024
Χαλκάνορας-ΜΕΑΠ 2-1
Ομόνοια 29Μ-Ακρίτας 0-5
Εθνικός Ασ.-ΠΑΕΕΚ 0-1
Εθνικός Αχ.-Άρης 2-0
Διγενής-ΘΟΪ 1-0

22η αγωνιστική:
09-Μαρτίου-2024
ΜΕΑΠ-Άρης 12:00
Διγενής-Εθνικός Αχ.
ΘΟΪ-Εθνικός Ασ.
Ακρίτας-Χαλκάνορας
ΠΑΕΕΚ-Ομόνοια 29Μ

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-16

21η αγωνιστική:
02-Μαρτίου-2024
Ακρίτας-Ομόνοια 29Μ 1-1
Άρης-Εθνικός Αχ. 2-1
ΜΕΑΠ-Χαλκάνορας 1-0
ΠΑΕΕΚ-Εθνικός Ασ. 1-3
ΘΟΪ-Διγενής 1-0

22η αγωνιστική:
09-Μαρτίου-2024
Ομόνοια 29Μ-ΠΑΕΕΚ 09:30
Εθνικός Αχ.-Διγενής
Χαλκάνορας-Ακρίτας
Εθνικός Ασ.-ΘΟΪ
Άρης-ΜΕΑΠ

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-17

21η αγωνιστική:
02-Μαρτίου-2024
ΘΟΪ-Διγενής 2-1
Ακρίτας-Ομόνοια 29Μ 2-3
Άρης-Εθνικός Αχ. 0-5
ΜΕΑΠ-Χαλκάνορας 1-1
ΠΑΕΕΚ-Εθνικός Αασ. 0-2

22η αγωνιστική:
09-Μαρτίου-2024
Χαλκάνορας-Ακρίτας 12:00
Εθνικός Αχ.-Διγενής
Εθνικός Ασ.-ΘΟΪ
Ομόνοια 29Μ-ΠΑΕΕΚ
Άρης-ΜΕΑΠ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-14

15η αγωνιστική:
03-Μαρτίου-2024
Ανόρθωση-Χαλκάνορας 7-0
ΑΕΚ-ΑΣΙΛ 1-2
Ερμής-Αγία Νάπα 1-12
Ομόνοια Αρ.-Εθνικός Λ. 4-1
Δοξα-Απόλλωνας 0-1
Sporting-ΕΝΠ 2-0
ΑΕΛ-Ομόνοια 2-1
Soccer World-Απόλλωνας1 0-2
Valencia-Νέα Σαλαμίνα 2-1
Πάφος-ΑΠΟΕΛ 0-4

16η αγωνιστική:
10-Μαρτίου-2024
ΑΠΟΕΛ-Δόξα 10:00
Απόλλωνας1-Ανόρθωση
ΑΣΙΛ-Πάφος
Αγία Νάπα-Απόλλωνας2
Εθνικός-Valencia
EΝΠ-Soccer World
Νέα Σαλαμίνα-ΑΕΛ
Ερμής-Ομόνοια Αρ.
Χαλκάνορας-ΑΕΚ
Ομόνοια-Sporting

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15

2η αγωνιστική: (03/03, 12:00)
Δικέφαλος-Γεροσκήπου 2-1
Εθνικός Λ.-ΑΣΙΛ 1-1
Soccer World-Valencia 0-4
Αχυρώνας/Ονήσιλος-Οθέλλος 1-0
Λυθροδόντας-ΑΟΛ Ομόνοια 5-1
ΕΝΑΔ-Άτλας 3-3
Γεροσκήπου-ΑΕΖ
Ξυλοτύμπου-ΠΑΕΕΚ 5-0

3η αγωνιστική: (10/03, 12:00)
Valencia-Δικέφαλος
Οθέλλος-Εθνικός Λ.
Γεροσκήπου-Αχυρώνας/Ονήσιλος
ΑΣΙΛ-Soccer World
Άτλας-Γεροσκήπου
ΑΕΖ-Ξυλοτύμπου
ΠΑΕΕΚ-Λυθροδόντας
ΑΟΛ Ομόνοια-ΕΝΑΔ

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-16

3η αγωνιστική:
03-Μαρτίου-2024
Άτλας-ΑΣΙΛ 0-6
ΠΑΟΚ Κοκκινοτρομιθιάς-ΠΑΟΚ Κακοπετριάς 3-1
ΑΕΛ-Δικέφαλος 1-5
Διγενής Υψ.-Ομόνοια Αρ. 0-0
Εθνικός Δ.-Σπάρτακος 1-5
Άδωνης-Κούρης 3-7
ΑΟΛ Ομόνοια-Κισσός 2-0
Ερμής-Πέγεια 3-1

4η αγωνιστική:
10-Μαρτίου-2024
ΠΑΟΚ Κοκκινοτριμιθιάς-ΑΕΛ 10:00
Ομόνοια Αρ-Άτλας
ΠΑΟΚ Κακοπετριάς-ΑΣΙΛ
Δικέφαλος-Διγενής Υψ.
Κισσός-Ερμής
Πέγεια-Εθνικός Δ.
Άδωνης-ΑΟΛ Ομόνοια
Κούρης-Σπάρτακος

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-17

18η αγωνιστική:
03-Μαρτίου-2024
Απόλλωνας-Οθέλλος 0-5
ΑΕΖ-Soccer World 0-2
ΑΕΛ-Εθνικός Λ. 4-1
Αναγέννηση-ΠΑΕΕΚ
ΑΣΙΛ-Ομόνοια Αρ. 4-0
Γεροσκήπου-Ελπίδα 1-2

19η αγωνιστική:
10-Μαρτίου-2024
Εθνικός-Απόλλωνας 12:00
Ελπίδα-ΑΕΖ
ΠΑΕΕΚ-Ομόνοια Αρ.
Soccer World-Αναγέννηση
ΑΕΛ-ΑΣΙΛ
Οθέλλος-Γεροσκήπου

 

Share

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Στις 25 Απριλίου ο τελικός του Κυπέλλου Νέων Κ-19-ThemaSports
15/04 @ 15:42

Στις 25 Απριλίου ο τελικός του Κυπέλλου Νέων Κ-19

Την Πέμπτη 25 Απριλίου θα διεξαχθεί ο τελικός Κυπέλλου Νέων Κ-19 Cablenet αγωνιστικής περιόδου 2023-2024.

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15: Πρωταθλήτρια η Γεροσκήπου FC (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)-ThemaSports
15/04 @ 08:45

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15: Πρωταθλήτρια η Γεροσκήπου FC (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)

Η Γεροσκήπου FC νίκησε εκτός έδρας με 3-0 τον Εθνικό Λατσιών και κατέκτησε τον τίτλο στο Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15.

Στο φινάλε θα κριθεί ο τίτλος στο Πρωτάθλημα Κοριτσιών Κ-15 (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)-ThemaSports
14/04 @ 10:13

Στο φινάλε θα κριθεί ο τίτλος στο Πρωτάθλημα Κοριτσιών Κ-15 (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

Με τις αναμετρήσεις της 21ης αγωνιστικής συνεχίστηκε η κούρσα του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ-15 Leopards και η πρωτιά θα κριθεί στο φινάλε.

Το πανόραμα των ακαδημιών - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ-ThemaSports
15/04 @ 22:58

Το πανόραμα των ακαδημιών - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Βαθμολογίες & πρόγραμμα.

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-14: Στο +3 η Ομόνοια από την ΑΕΛ, μία αγωνιστική πριν το τέλος (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)-ThemaSports
13/04 @ 16:08

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-14: Στο +3 η Ομόνοια από την ΑΕΛ, μία αγωνιστική πριν το τέλος (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)

Η Ομόνοια Λευκωσίας μία μόλις αγωνιστική πριν από το φινάλε κατάφερε να μεγαλώσει τη διαφορά από την ΑΕΛ.

Πρωταθλήτρια Ανώτατης Κατηγορίας Κ-16 η ΑΕΚ-ThemaSports
13/04 @ 15:20

Πρωταθλήτρια Ανώτατης Κατηγορίας Κ-16 η ΑΕΚ

Η ΑΕΚ επικράτησε σήμερα του ΑΠΟΕΛ με 4-1 και κατέκτησε τον τίτλο του Πρωταθλήματος Ανώτατης Κατηγορίας Παίδων Κ-16.

BEST OF THEMASPORTS

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ