Το πανόραμα των μικρών κατηγοριών

Ακολουθήστε μας στο Google news

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:

7η αγωνιστική:
Α' ΟΜΙΛΟΣ
02-Μαρτίου-2024
ΑΣΙΛ - ΕΝΠ 1-2 (37' Λιασίδης/45+3' Xαραλάμπους, 75' Sambou)
Πέγεια - Ολυμπιακός 1-2 (90+5' Ζήνωνος πεν. / 28' Drame, 45+3' Μυτίδης)
ΕΝΥ Διγενής Υψ - Ομόνοιας Αρ. 1-0 (Ρουσιάς 63').
03-Μαρτίου-2024
Ομόνοια 29Μ.-Αγία Νάπα 3-0 (24', 60' Φαμπίνιο, 58' Ιωάννου)
Β' ΟΜΙΛΟΣ
02-Μαρτίου-2024
ΠΑΕΕΚ - ΜΕΑΠ 1-1 (31' Γώγος / 86' Bασιλείου)
ΕΕΝΑΔ - Π.Ο Αχυρώνας Ονήσιλος 2-1 (24' Λουκά, 41' Asamoah / 45' Alic)
Ακρίτας - Διγενής Μόρφου 1-0 (82' Arevalo)
Π.Ο Ξυλοτύμπου - Ερμής 1-4 (90' Αrutiunian / 56' Kωτσόπουλος, 64' Ζαχαρίου, 90+2', 90+6' Γεωργίου)

8η αγωνιστική:
Α' ΟΜΙΛΟΣ
08-Μαρτίου-2024
Πέγεια-Ομόνοια Αρ. 19:00
09-Μαρτίου-2024
ΑΣΙΛ-Ολυμπιακός 15:30
Διγενής Υψ.-Ομόνοια 29Μ
Αγία Νάπα-ΕΝΠ
Β' ΟΜΙΛΟΣ
09-Μαρτίου-2024
ΠΑΕΕΚ-Ξυλοτύμπου 15:30
Ερμής-Αχυρώνας/Ονήσιλος
Ακρίτας-ΜΕΑΠ
ΕΝΑΔ-Διγενής

B' ΦΑΣΗ
Α' ΓΚΡΟΥΠ
9η αγωνιστική: ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ, ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ-ΠΕΓΕΙΑ, ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.-ΑΣΙΛ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΕΝΠ
10η αγωνιστική: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΕΝΠ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ., ΑΣΙΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ, ΠΕΓΕΙΑ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.
11η αγωνιστική: ΠΕΓΕΙΑ-ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ, ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΑΣΙΛ, ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ-ΕΝΠ, ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
12η αγωνιστική: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ., ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ, ΕΝΠ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ., ΑΣΙΛ-ΠΕΓΕΙΑ
13η αγωνιστική: ΑΣΙΛ-ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ, ΠΕΓΕΙΑ-ΕΝΠ, ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.
14η αγωνιστική: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ-ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ, ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.-ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ., ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΕΓΕΙΑ, ΕΝΠ-ΑΣΙΛ
Β' ΓΚΡΟΥΠ
9η αγωνιστική: ΠΑΕΕΚ-ΕΡΜΗΣ, ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ-ΑΚΡΙΤΑΣ, ΜΕΑΠ-ΕΝΑΔ, ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ
10η αγωνιστική: ΕΡΜΗΣ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ., ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ-ΜΕΑΠ, ΕΝΑΔ-ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ, ΑΚΡΙΤΑΣ-ΠΑΕΕΚ
11η αγωνιστική: ΑΚΡΙΤΑΣ-ΕΡΜΗΣ, ΠΑΕΕΚ-ΕΝΑΔ, ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ, ΜΕΑΠ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.
12η αγωνιστική: ΕΡΜΗΣ-ΜΕΑΠ, ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.-ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ, ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ-ΠΑΕΕΚ, ΕΝΑΔ-ΑΚΡΙΤΑΣ
13η αγωνιστική: ΕΝΑΔ-ΕΡΜΗΣ, ΑΚΡΙΤΑΣ-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ, ΠΑΕΕΚ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ., ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ-ΜΕΑΠ
14η αγωνιστική: ΕΡΜΗΣ-ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ, ΜΕΑΠ-ΠΑΕΕΚ, ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.-ΑΚΡΙΤΑΣ, ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ-ΕΝΑΔ

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:
7η αγωνιστική:
Α' ΓΚΡΟΥΠ
02-Μαρτίου-2024
Κέδρος-Αναγέννηση 1-1 (Μουλλωτός 90'/Μιχαήλ 25')
Εθνικός-Χαλκάνορας 1-3 (Ντινίζ 27' πεν./Ιορδανίδης 1', 62', Κουρτίδης 87')
Σπάρτακος-Ηρακλής 0-0
ΑΠΕΑ-Ορμήδεια 6-1 (Ψύχας 25', Χατζηττοφής 31', Φώκλας 50', Παρούτης 55', Μιχαήλ 70', Ευέλθοντος 90')
Β' ΓΚΡΟΥΠ
Εθνικός Ασ.-Ομόνοια Ψ. 2-2 (Μαυροφτής 86', Γεωργίου 90'/Μιχαήλ 28', Γεωργίου 58')
Ολυμπιάς-Γεροσκήπου 1-0 (Κωνσταντίνου 30')
ΑΕΠΠ-Κούρης 2-1 (Μοδέστου 7', Γιακούμπιακ 47'/Οδυσσέως 64')
Ασπίς-ΑΠΕΠ 0-0

8η αγωνιστική:
Α' ΓΚΡΟΥΠ
09-Μαρτίου-2024, 15:30
Κέδρος-Χαλκάνορας
Εθνικός-Ορμήδεια
ΑΠΕΑ-Σπάρτακος
10-Μαρτίου-2024
Ηρακλής-Αναγέννηση
Β' ΓΚΡΟΥΠ
ΑΠΕΠ-Ομόνοια Ψ.
ΑΕΠΠ-Ασπίς
Εθνικός Ασ.-Γεροσκήπου
Ολυμπιάς-Κούρης

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:

 

22η αγωνιστική:
02-Μαρτίου-2024
Τρούλλοι-Δυναμό 3-2 (Λίλλης 14', Σολάρι 53', Μποτεάκ 90'/Κωνσταντίνος 2', Λεωνίδου 30')
Αυγόρου-Ακανθού 2-0 (Γεωργίου 43', Δυνάμου 51')
Θύελλα-Απόλλων 2-3 (Κοσμά 30', 90'+/Κούρρα 2', Λαός 32', Αντωνίου 90')
Λειβάδια-Ανόρθωση 1-2 (Αδάμου 85'/Φλουρής 22', 74΄')
Εληά-ΑΠΟΝΑ
Ελπίδα-ΘΟΪ 1-0 (Νικολάου 86')
ΑΕΝ-Δόξα 0-2 (Παπαναστασίου 73', Χατζηκωνσταντής 76' αυτ.)
Ορφέας-Κοράκου 2-1 (Τσίγκης 49' πεν., Ιωάννου 90')

23η αγωνιστική:
09-Μαρτίου-2024, 15:30
Δυναμό-Ελπίδα
ΑΠΟΝΑ-Θύελλα
Απόλλων-Αυγόρου
ΘΟΪ-Εληά
Λειβάδια-Ορφέας
Ακανθού-ΑΕΝ
Δόξα-Κοράκου
Ανόρθωση-Τρούλλοι

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

Share

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Ολυμπιακός - Ομόνοια 29Μ απευθείας από τη Cytavision-ThemaSports
10/04 @ 11:44

Ολυμπιακός - Ομόνοια 29Μ απευθείας από τη Cytavision

Με τις αναμετρήσεις της 12ης αγωνιστικής συνεχίζεται το της δεύτερης φάσης του Πρωταθλήματος Β' Κατηγορίας.

Το πανόραμα των μικρών κατηγοριών-ThemaSports
08/04 @ 23:53

Το πανόραμα των μικρών κατηγοριών

Βαθμολογίες & πρόγραμμα.

Β' Κατηγορία: Όλο και πιο κοντά στην άνοδο η Ομόνοια 29Μ, «πάτησε» 2η η Ομόνοια Αραδίππου  - Βαθμολογία και συνέχεια...-ThemaSports
07/04 @ 18:43

Β' Κατηγορία: Όλο και πιο κοντά στην άνοδο η Ομόνοια 29Μ, «πάτησε» 2η η Ομόνοια Αραδίππου - Βαθμολογία και συνέχεια...

Ολοκληρώθηκε η 11η αγωνιστική της δεύτερης φάσης του πρωταθλήματος Β' Κατηγορίας.

Β' Κατηγορία: Πήρε το ντέρμπι ανόδου η Ομόνοια Αραδίππου!  -ThemaSports
07/04 @ 18:30

Β' Κατηγορία: Πήρε το ντέρμπι ανόδου η Ομόνοια Αραδίππου!

Δύο αναμετρήσεις περιλαμβάνει το της Β' Κατηγορίας.

Β' Κατηγορία: Τα γκολ από πέντε αγώνες της 11η αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)-ThemaSports
07/04 @ 15:47

Β' Κατηγορία: Τα γκολ από πέντε αγώνες της 11η αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε στο video στιγμιότυπα από τους πιο κάτω αγώνες της 11ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Β' Κατηγορίας.

Τα αποτελέσματα στην Επίλεκτη Κατηγορία - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ-ThemaSports
06/04 @ 18:49

Τα αποτελέσματα στην Επίλεκτη Κατηγορία - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Τα αποτελέσματα στην 27η αγωνιστική...

BEST OF THEMASPORTS

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ