Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Ο Γάλλος θα είναι ομιλητής σε ποδοσφαιρικό φόρουμ στη Βουδαπέστη τον ερχόμενο Απρίλιο. Πρόκειται για μια σημαντική εκδήλωση με αρκετούς συλλόγους από όλη την Ευρώπη.
Ο σκάουτερ της Ομόνοιας θα είναι εκεί ως πρεσβευτής και θα τοποθετηθεί για τις μεθόδους και τη διαδικασία του σκάουτινγκ που ακολουθείται στα κλαμπ της Ευρώπης.