Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Αναλυτικά:
Ολοκληρώθηκε η προετοιμασία της ομάδας μας ενόψει του εκτός έδρας αγώνα με τον Οθέλλο που είναι προγραμματισμένος για απόψε Σάββατο 02/03/24 στις 19.00 στο Στάδιο Αμμόχωστος.
Ο κ.Αλέξης Γαρπόζης επέλεξε 23 ποδοσφαιριστές στην αποστολή του αγώνα.
Πρόκειται για τους:
Ολιβέιρα (Τ), Ανέστης (Τ), Θεμιστοκλεους, Ανδρέου, Μακρής, Σέρνιτς, Φιλίπποβιτς, Μπεραχίνο, Μορέιρα, Μόρσει, Παπαφώτης, Συλβέστρου, Γερολέμου, Τσούκα, Τζάλμα, Κανό, Φραντζής, Νεοφύτου, Μεντόζα, Κολιάς,Μίντσεφ, Κα, Γενέθλιου.