Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
«Πρώτος εντός έδρας αγώνας, για τα play off. Το συναίσθημα που σε φέρνει στην κερκίδα, για να δεις τον ΑΠΟΕΛ. Στην δική μας έδρα, για την δική μας ομάδα. Η προπώληση των πακέτων εισιτηρίων play off ολοκληρώνεται, την Κυριακή 03/03.»
View this post on Instagram