Ακόμη μια χρονιά οδεύει προς το τέλος της. Ο βασικός στόχος που είναι το πρωτάθλημα φαίνεται απομακρυσμένος. Διεκδικούμε όμως τον δεύτερο εγχώριο τίτλο για 3η συνεχόμενη χρονιά. Η ομάδα μας δίνει τον πιο κρίσιμο αγώνα της μέχρι τον επόμενο και ο 12ος πρέπει να είναι δίπλα της για να την σπρώξει στην πρόκριση.
Δεν είναι η ώρα για αναλύσεις και επίρριψη ευθυνών, αλλά η ώρα να ΠΡΑΣΙΝΙΣΕΙ το ΓΣΠ και με τον παλμό μας να βοηθήσουμε την Τριφυλλάρα να κερδίσει.
Οι αλλαγές του Νταμπράουσκας έπαιξαν σημαντικό ρόλο στην σωστή αντίδραση της Ομόνοιας μετά την ισοφάριση της Τορπέντο και ο Εβάντρο ξεχώρισε ξανά ως αλλαγή.
Οι τελευταίες πληροφορίες, λένε ότι είναι κοντά στην Ομόνοια ο Ισραηλινός Ατζιλί. Τις τελευταίες ώρες ακούγεται και το όνομα του Σέρχιο Αραούχο, του Αργεντινού παιχταρά, που έμεινε ελεύθερος από την ΑΕΚ…