Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Στην επόμενη ομάδα σου, πιο ποδοσφαιριστή θα ήθελες να πάρεις: «Ένας ποδοσφαιριστής που έχουμε εξαιρετικές σχέσεις και είμαστε φίλοι, είναι ο Βαλεντίν Ρομπέρζ. Είμαστε χαρούμενοι που ήρθε και αγωνίστηκε στην Κύπρο. Πρόσφερε πολλά στον Απόλλωνα και το Κυπριακό πρωτάθλημα.»