Το πανόραμα των μικρών κατηγοριών

Ακολουθήστε μας στο Google news

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

6η αγωνιστική πλέι οφ:
Α' Γκρουπ:
23-Φεβρουαρίου-2024
ΕΝΠ-Πέγεια (0-0)
Ολυμπιακός-ΕΝΥ Διγενής Υψ. 1-0 (Βαλβέρδε 14')
24-Φεβρουαρίου-2024
Αγία Νάπα-ΑΣΙΛ 1-2 (10' Γιανναράς / 45+1, 52' Καπαρτής)
25-Φεβρουαρίου-2024
Ομόνοια Αρ.-Ομόνοια 29Μ 1-2  (48' Καλλής / 53' Μαρτίνς, 90+4 Πικής)
Β' Γκρουπ:
24-Φεβρουαρίου-2024
Ερμής-ΕΝΑΔ 0-5 (13' Ασαμόα, 42', 58', 70' Λουκά, 64' Σάσι)
Αχυρώνας/Ονήσιλος-Ακρίτας 3-0 (9' Λεμέσιος, 28' Κούτσακος, 79' Άλιτς με πέναλτι)
Διγενής-ΠΑΕΕΚ 3-3 (4' Αντωνίου, 6' Νεοφύτου, 90+6 Πηλαβάς / 15' Γώγος, 23', 45+3 Συρεγγέλας)
ΜΕΑΠ-Ξυλοτύμπου 1-1 (28' Λεωνίδου / 65' Κουντόμπιακ)

7η αγωνιστική:
Α' ΟΜΙΛΟΣ
02-Μαρτίου-2024
ΑΣΙΛ-ΕΝΠ 15:00
Πέγεια-Ολυμπιακός
Διγενής Υψ.-Ομόνοια Αρ.
03-Μαρτίου-2024
Ομόνοια 29Μ-Αγία Νάπα
Β' ΟΜΙΛΟΣ
02-Μαρτίου-2024
ΠΑΕΕΚ-ΜΕΑΠ
ΕΝΑΔ-Αχυρώνας/Ονήσιλος
Ακρίτας-Διγενής Μ.
Ξυλοτύμπου-Ερμής

 

Α' ΓΚΡΟΥΠ
8η αγωνιστική: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ-ΕΝΠ, ΑΣΙΛ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΠΕΓΕΙΑ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ., ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ
9η αγωνιστική: ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ, ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ-ΠΕΓΕΙΑ, ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.-ΑΣΙΛ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΕΝΠ
10η αγωνιστική: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΕΝΠ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ., ΑΣΙΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ, ΠΕΓΕΙΑ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.
11η αγωνιστική: ΠΕΓΕΙΑ-ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ, ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΑΣΙΛ, ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ-ΕΝΠ, ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
12η αγωνιστική: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ., ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ, ΕΝΠ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ., ΑΣΙΛ-ΠΕΓΕΙΑ
13η αγωνιστική: ΑΣΙΛ-ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ, ΠΕΓΕΙΑ-ΕΝΠ, ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.
14η αγωνιστική: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ-ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ, ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.-ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ., ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΕΓΕΙΑ, ΕΝΠ-ΑΣΙΛ
Β' ΓΚΡΟΥΠ
8η αγωνιστική: ΕΡΜΗΣ-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ, ΕΝΑΔ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ., ΑΚΡΙΤΑΣ-ΜΕΑΠ, ΠΑΕΕΚ-ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
9η αγωνιστική: ΠΑΕΕΚ-ΕΡΜΗΣ, ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ-ΑΚΡΙΤΑΣ, ΜΕΑΠ-ΕΝΑΔ, ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ
10η αγωνιστική: ΕΡΜΗΣ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ., ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ-ΜΕΑΠ, ΕΝΑΔ-ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ, ΑΚΡΙΤΑΣ-ΠΑΕΕΚ
11η αγωνιστική: ΑΚΡΙΤΑΣ-ΕΡΜΗΣ, ΠΑΕΕΚ-ΕΝΑΔ, ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ, ΜΕΑΠ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.
12η αγωνιστική: ΕΡΜΗΣ-ΜΕΑΠ, ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.-ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ, ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ-ΠΑΕΕΚ, ΕΝΑΔ-ΑΚΡΙΤΑΣ
13η αγωνιστική: ΕΝΑΔ-ΕΡΜΗΣ, ΑΚΡΙΤΑΣ-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ, ΠΑΕΕΚ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ., ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ-ΜΕΑΠ
14η αγωνιστική: ΕΡΜΗΣ-ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ, ΜΕΑΠ-ΠΑΕΕΚ, ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.-ΑΚΡΙΤΑΣ, ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ-ΕΝΑΔ

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
24-Φεβρουαρίου-2024
Αναγέννηση Δερύνειας – Εθνικός Λατσιών 3-3 (Μάντζαλος 1', Γιαρόζ 52', Νικολάου 72'/ Γιωρκάτζης 9', Δημητρίου 42', 61')
Χαλκάνορας – ΑΠΕΑ Ακρωτηρίου 1-0 (Γιαλλούρης 3')
ΠΟ Ορμήδειας – Σπάρτακος Κιτίου 0-2 (Βουκτσίδης 5', 18' πεν.)
Κυριακή 25 Φεβρουαρίου
Ηρακλής Γερολάκκου – Κέδρος 0-0
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΕΠ Πιτσιλιάς – Εθνικός Άσσιας 1-0 (Λιλόμπα 21')
Ομόνοια Ψευδά – Ολυμπιάς Λυμπιών 0-2 (Παπαγεωργίου 7', Σπύρου 88')
Γεροσκήπου FC – ΑΕΠ Πολεμιδιών 0-0
Κούρης Ερήμης – Ασπίς Πύλας 1-0 (Γεωργίου 90' πεν.)

7η αγωνιστική:
Α' ΓΚΡΟΥΠ
02-Μαρτίου-2024
Κέδρος-Αναγέννηση
Εθνικός-Χαλκάνορας
Σπάρτακος-Ηρακλής
ΑΠΕΑ-Ορμήδεια
Β' ΓΚΡΟΥΠ
Εθνικός Ασ.-Ομόνοια Ψ.
Ολυμπιάς-Γεροσκήπου
ΑΕΠΠ-Κούρης
Ασπίς-ΑΠΕΠ

Α' ΓΚΡΟΥΠ
8η αγωνιστική: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ, ΚΕΔΡΟΣ-ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ, ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.-ΟΡΜΗΔΕΙΑ, ΑΠΕΑ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ
9η αγωνιστική: ΑΠΕΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ, ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Λ., ΟΡΜΗΔΕΙΑ-ΚΕΔΡΟΣ, ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
10η αγωνιστική: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΟΡΜΗΔΕΙΑ, ΚΕΔΡΟΣ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ, ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.-ΑΠΕΑ
11η αγωνιστική: ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.-ΗΡΑΚΛΗΣ, ΑΠΕΑ-ΚΕΔΡΟΣ, ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ, ΟΡΜΗΔΕΙΑ-ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ
12η αγωνιστική: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΟΡΜΗΔΕΙΑ, ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΠΕΑ, ΚΕΔΡΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.
13η αγωνιστική: ΚΕΔΡΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ, ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ, ΑΠΕΑ-ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ, ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ-ΟΡΜΗΔΕΙΑ
14η αγωνιστική: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ, ΟΡΜΗΔΕΙΑ-ΑΠΕΑ, ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Λ., ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΚΕΔΡΟΣ
B' ΓΚΡΟΥΠ
8η αγωνιστική: ΑΠΕΠ-ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ., ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.-ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ, ΟΛΥΜΠΙΑΣ-ΚΟΥΡΗΣ, ΑΕΠΠ-ΑΣΠΙΣ
9η αγωνιστική: ΑΕΠΠ-ΑΠΕΠ, ΑΣΠΙΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΣ, ΚΟΥΡΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ., ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ-ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ.
10η αγωνιστική: ΑΠΕΠ-ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ, ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ.-ΚΟΥΡΗΣ, ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.-ΑΣΠΙΣ, ΟΛΥΜΠΙΑΣ-ΑΕΠΠ
11η αγωνιστική: ΟΛΥΜΠΙΑΣ-ΑΠΕΠ, ΑΕΠΠ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ., ΑΣΠΙΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ., ΚΟΥΡΗΣ-ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
12η αγωνιστική: ΑΠΕΠ-ΚΟΥΡΗΣ, ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ-ΑΣΠΙΣ, ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ.-ΑΕΠΠ, ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.-ΟΛΥΜΠΙΑΣ
13η αγωνιστική: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.-ΑΠΕΠ, ΟΛΥΜΠΙΑΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ., ΑΕΠΠ-ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ, ΑΣΠΙΣ-ΚΟΥΡΗΣ
14η αγωνιστική: ΑΠΕΠ-ΑΣΠΙΣ, ΚΟΥΡΗΣ-ΑΕΠΠ, ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΣ, ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ.-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.

EΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:

 

21η αγωνιστική:
24-Φεβρουαρίου-2024
Ανόρθωση-Ορφέςα 1-0 (Φλουρής 5')
Δυναμό-Λειβάδια 1-2 (Μπασόφ 58'/Κωνσταντίνου 77', Λύτρα 83')
ΘΟΪ-Τρούλλοι 2-0 (Παπαδημητρίου 8', Παναγή 23')
ΑΠΟΝΑ-Ελπίδα 2-1 (Μαυρομάτης 30', Νεάρχου 67'/Νικολάου 81')
Ακανθού-Θύελλα 3-1 (Στυλιανού 1', 90' πεν., Πρέζας 48'/Κοσμά 57')
Δόξα-Αυγόρου 0-0
Κοράκου-ΑΕΝ 0-0

22η αγωνιστική:
02-Μαρτίου-2024, 15:00
Τρούλλοι-Δυναμό
Αυγόρου-Ακανθού
Θύελλα-Απόλλων
Λειβάδια-Ανόρθωση
Εληά-ΑΠΟΝΑ
Ελπίδα-ΘΟΪ
ΑΕΝ-Δόξα
Ορφέας-Κοράκου

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

Share

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Επίλεκτη ΣΤΟΚ: Πρωταθλήτρια η Δόξα, ανοικτές οι άλλες δυο θέσεις της ανόδου (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)-ThemaSports
15/04 @ 08:38

Επίλεκτη ΣΤΟΚ: Πρωταθλήτρια η Δόξα, ανοικτές οι άλλες δυο θέσεις της ανόδου (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

Η Δόξα Παλαιομετόχου εξασφάλισε και μαθηματικά τον τίτλο του Πρωταθλήματος Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ αγωνιστικής περιόδου 2023-2024.

Το πανόραμα των μικρών κατηγοριών-ThemaSports
15/04 @ 19:29

Το πανόραμα των μικρών κατηγοριών

Βαθμολογίες & πρόγραμμα.

ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ: «Ήταν αρκετά 28 χρόνια»!-ThemaSports
13/04 @ 19:36

ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ: «Ήταν αρκετά 28 χρόνια»!

Η Ομόνοια Αραδίππου με ανάρτηση της στα κοινωνικά δίκτυα για την άνοδο της στην μεγάλη κατηγορία. 

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Τα αποτελέσματα της αγωνιστικής-ThemaSports
13/04 @ 19:23

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Τα αποτελέσματα της αγωνιστικής

Τα αποτελέσματα της 28ης αγωνιστικής.

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Τα αποτελέσματα της αγωνιστικής-ThemaSports
13/04 @ 19:21

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Τα αποτελέσματα της αγωνιστικής

Τα αποτελέσματα της 13ης και προτελευταίας αγωνιστικής της β' φάσης του πρωταθλήματος γ' κατηγορίας.

BEST OF THEMASPORTS

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ