«Στο πρώτο ημίχρονο η ομάδα ήξερε πώς να παίξει και ήμασταν καλύτεροι από τον αντίπαλο, κάναμε πολύ καλή άμυνα. Στο ποδόσφαιρο αυτός που κερδίζει είναι αυτός που βάζει το γκολ, όμως δεν ήρθε αυτό. Το δεύτερο ημίχρονο είχαμε κάποιες καλές στιγμές, όμως δεν παίξαμε τόσο καλά, υπήρχαν και πολλές καθυστερήσεις στο δεύτερο μέρος είναι και αυτό μέρος του παιχνιδιού».
Για τις αλλαγές: «Έγιναν οι αλλαγές που πιστεύαμε ότι μπορούσαν να μας βοηθήσουν να κερδίσουμε, βάζοντας παίκτη πιο ψηλό στο παιχνίδι προσπαθήσαμε να παίξουμε περισσότερο με μπαλιές και κάναμε τις αλλαγές που πιστεύαμε ότι θα βοηθήσουν».
Με ανάρτηση της η Ανόρθωση στα social media, ευχαριστεί τον κόσμο της ομάδας που έσπασε το «φράγμα» των 2000 εισιτηρίων διαρκείας και εκφράζει τη σιγουριά της ότι αυτός ο αριθμός θα αυξηθεί ακόμα περισσότερο τις επόμενες εβδομάδες».