Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
«Η ΟΜΟΝΟΙΑ θρηνεί την απώλεια του Δρ. Δρόσου Μιχαηλίδη από τη Δερύνεια, που απεβίωσε το περασμένο Σάββατο σε ηλικία 70 χρονών.
Ο Δρ. Δρόσος Μιχαηλίδης υπήρξε πιστός ΟΜΟΝΟΙΑΤΗΣ, κάτοχος εισιτηρίου διαρκείας, με μεγάλη συνεισφορά και στην εκστρατεία οικονομικής σωτηρίας της ομάδας το 2013, με το όνομα του να αναγράφεται στην Αψίδα που βρίσκεται στο «Ηλίας Πούλλος».
Αιωνία του η μνήμη».
Ο Δρ. Δρόσος Μιχαηλίδης υπήρξε πιστός ΟΜΟΝΟΙΑΤΗΣ, κάτοχος εισιτηρίου διαρκείας, με μεγάλη συνεισφορά και στην εκστρατεία οικονομικής σωτηρίας της ομάδας το 2013, με το όνομά του να αναγράφεται στην Αψίδα που βρίσκεται στο «Ηλίας Πούλλος».
— OMONOIA FC (@OMONOIAfootball) February 19, 2024
Αιωνία του η μνήμη.