Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Αναλυτικά:
Σχόλιο: «Ήταν περίπλοκο παιχνίδι. Ήταν μεγάλη νίκη. Δείξαμε χαρακτήρα, προσπαθήσαμε πολύ μετα και την ήττα, είμαι περήφανος για τους παίκτες μου και κρατάμε την μεγάλη νίκη. Ήρθαμε σε ένα πολύ δύσκολο γήπεδο να παίξουμε. Είμαστε πολεμιστές. Πολύ καλή νίκη. Έδειξε αυτή η ομάδα πως όταν σκαρφαλώνουν ένα βουνό είναι έτοιμη να κάνουν το ίδιο στο επόμενο, συνεχίζουμε να πιέζουμε και έχουμε ακόμη 2 μέρες για ένα ακόμη σημαντικό παιχνίδι απέναντι στην Ανόρθωση».