Το πανόραμα των μικρών κατηγοριών

Ακολουθήστε μας στο Google news

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

4η αγωνιστική β' φάσης:
Α' Όμιλος:
ΕΝΠ 2-1 Ομόνοια 29Μ (Χαραλάμπους 7', Μέιρα 28' / Αλαμπρίτης 19')
Ολυμπιακός 2-2 Ομόνοια Αραδίππου (Τριάνα 45+3, Άπια 70'/ Άνθιμου 5', Αβραάμ 62')
Αγία Νάπα 2-2 Πέγεια (29' Πιρές, Σολωμού 47' / Βασιλείου 82', Μίλλερ 90+5')
ΑΣΙΛ 2-1 Freedom ΕΝΥ Διγενής Ύψωνα (Φασουλιώτης 50' , Καπαρτής πεν. 83'/ Καρασάουσκς 54΄ πεν.)
Β' Όμιλος:
ΕΝΑΔ 0-1 ΠΑΕΕΚ (Λούβαρης 13')
Ερμής 0-2 Ακρίτας Χλώρακας (Κιμ 9', Fratea 59')
ΠΟ Αχυρώνας Ονήσιλος 1-0 ΠΟ Ξυλοτύμπου (56' Κούτσακος)
Διγενής Ακρίτας Μόρφου 3-1 ΜΕΑΠ (3' Ηλία, 54', 70' Κιντέλα / 90+1' Φιλίπε)

5η αγωνιστική:
17-Φεβρουαρίου-2024
Ομόνοια Αρ.-Αγία Νάπα 15:00
Διγενής Υψ.-ΕΝΠ
Πέγεια-ΑΣΙΛ
18-Φεβρουαρίου-2024
Ομόνοια 29Μ-Ολυμπιακός
17-Φεβρουαρίου-2024
ΜΕΑΠ-Ερμής
Ακρίτας-ΕΝΑΔ
ΠΑΕΕΚ-Αχυρώνας/Ονήσιλος
18-Φεβρουαρίου-2024
Ξυλοτύμπου-Διγενής Μ.

Α' ΓΚΡΟΥΠ
6η αγωνιστική: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ-ΑΣΙΛ, ΕΝΠ-ΠΕΓΕΙΑ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ., ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.-ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ
7η αγωνιστική: ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ-ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ, ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ., ΠΕΓΕΙΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΑΣΙΛ-ΕΝΠ
8η αγωνιστική: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ-ΕΝΠ, ΑΣΙΛ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΠΕΓΕΙΑ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ., ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ
9η αγωνιστική: ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ, ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ-ΠΕΓΕΙΑ, ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.-ΑΣΙΛ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΕΝΠ
10η αγωνιστική: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΕΝΠ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ., ΑΣΙΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ, ΠΕΓΕΙΑ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.
11η αγωνιστική: ΠΕΓΕΙΑ-ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ, ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΑΣΙΛ, ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ-ΕΝΠ, ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
12η αγωνιστική: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ., ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ, ΕΝΠ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ., ΑΣΙΛ-ΠΕΓΕΙΑ
13η αγωνιστική: ΑΣΙΛ-ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ, ΠΕΓΕΙΑ-ΕΝΠ, ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.
14η αγωνιστική: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ-ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ, ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.-ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ., ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΕΓΕΙΑ, ΕΝΠ-ΑΣΙΛ
Β' ΓΚΡΟΥΠ
6η αγωνιστική: ΕΡΜΗΣ-ΕΝΑΔ, ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ-ΑΚΡΙΤΑΣ, ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.-ΠΑΕΕΚ, ΜΕΑΠ-ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
7η αγωνιστική: ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ-ΕΡΜΗΣ, ΠΑΕΕΚ-ΜΕΑΠ, ΑΚΡΙΤΑΣ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ., ΕΝΑΔ-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ
8η αγωνιστική: ΕΡΜΗΣ-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ, ΕΝΑΔ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ., ΑΚΡΙΤΑΣ-ΜΕΑΠ, ΠΑΕΕΚ-ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
9η αγωνιστική: ΠΑΕΕΚ-ΕΡΜΗΣ, ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ-ΑΚΡΙΤΑΣ, ΜΕΑΠ-ΕΝΑΔ, ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ
10η αγωνιστική: ΕΡΜΗΣ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ., ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ-ΜΕΑΠ, ΕΝΑΔ-ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ, ΑΚΡΙΤΑΣ-ΠΑΕΕΚ
11η αγωνιστική: ΑΚΡΙΤΑΣ-ΕΡΜΗΣ, ΠΑΕΕΚ-ΕΝΑΔ, ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ, ΜΕΑΠ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.
12η αγωνιστική: ΕΡΜΗΣ-ΜΕΑΠ, ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.-ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ, ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ-ΠΑΕΕΚ, ΕΝΑΔ-ΑΚΡΙΤΑΣ
13η αγωνιστική: ΕΝΑΔ-ΕΡΜΗΣ, ΑΚΡΙΤΑΣ-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ, ΠΑΕΕΚ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ., ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ-ΜΕΑΠ
14η αγωνιστική: ΕΡΜΗΣ-ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ, ΜΕΑΠ-ΠΑΕΕΚ, ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.-ΑΚΡΙΤΑΣ, ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ-ΕΝΑΔ

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

4η αγωνιστική:
Α' ΓΚΡΟΥΠ
10-Φεβρουαρίου-2024
Αναγέννηση-Σπάρτακος 2-2 (Μιχαήλ 30' πεν., Νόλα 57'/Βουκτσίδης 14', 17)
Χαλκάνορας-Ορμήδεια 2-0 (Ιορδανίδης 80', Ζαμπάς 85')
Κέδρος-ΑΠΕΑ 0-1 (Γκακπέ 19')
Ηρακλής-Εθνικός Λ. 1-3 (Ανδρέου 45' πεν./Ηρακλέους 15' πεν., Μασκαρένιας 58', 74')
Β' ΓΚΡΟΥΠ
Γεροσκήπου-Κούρης 0-2 (Κωνσταντινίδης 47', Μπλάνκο 76')
Εθνικός Ασ.ΑΕΠΠ 2-1 (Παπαπαναγιώτου 42', Αρετάς 90'+/Σόλομον 2')
ΑΠΕΠ-Ολυμπιάς 2-0 (Κάλεμ 23', Λιλόμπα 83')
Ομόνοια Ψ.-Ασπίς 2-1 (Αλεξίου 3', Γεωργίου 49'/Κουλουμπρής 4')

5η αγωνιστική:
Α' ΓΚΡΟΥΠ
17-Φεβρουαρίου-2024
Σπάρτακος-Χαλκάνορας
Εθνικός-Κέδρος
ΑΠΕΑ-Αναγέννηση
Ορμήδεια-Ηρακλής
Β' ΓΚΡΟΥΠ
Ασπίς-Γεροσκήπου
Ολυμπιάς-Εθνικός Ασ.
ΑΕΠΠ-Ομόνοια Ψ.
Κούρης-ΑΠΕΠ

Α' ΓΚΡΟΥΠ
6η αγωνιστική: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΚΕΔΡΟΣ, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΕΘΝΙΚΟΣ Λ., ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ-ΑΠΕΑ, ΟΡΜΗΔΕΙΑ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ
7η αγωνιστική: ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ, ΑΠΕΑ-ΟΡΜΗΔΕΙΑ, ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.-ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ, ΚΕΔΡΟΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
8η αγωνιστική: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ, ΚΕΔΡΟΣ-ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ, ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.-ΟΡΜΗΔΕΙΑ, ΑΠΕΑ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ
9η αγωνιστική: ΑΠΕΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ, ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Λ., ΟΡΜΗΔΕΙΑ-ΚΕΔΡΟΣ, ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
10η αγωνιστική: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΟΡΜΗΔΕΙΑ, ΚΕΔΡΟΣ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ, ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.-ΑΠΕΑ
11η αγωνιστική: ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.-ΗΡΑΚΛΗΣ, ΑΠΕΑ-ΚΕΔΡΟΣ, ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ, ΟΡΜΗΔΕΙΑ-ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ
12η αγωνιστική: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΟΡΜΗΔΕΙΑ, ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΠΕΑ, ΚΕΔΡΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.
13η αγωνιστική: ΚΕΔΡΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ, ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ, ΑΠΕΑ-ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ, ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ-ΟΡΜΗΔΕΙΑ
14η αγωνιστική: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ, ΟΡΜΗΔΕΙΑ-ΑΠΕΑ, ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Λ., ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΚΕΔΡΟΣ
B' ΓΚΡΟΥΠ
6η αγωνιστική: ΑΠΕΠ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ., ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ.-ΟΛΥΜΠΙΑΣ, ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ-ΑΕΠΠ, ΚΟΥΡΗΣ-ΑΣΠΙΣ
7η αγωνιστική: ΑΣΠΙΣ-ΑΠΕΠ, ΑΕΠΠ-ΚΟΥΡΗΣ, ΟΛΥΜΠΙΑΣ-ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ, ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.-ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ.
8η αγωνιστική: ΑΠΕΠ-ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ., ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.-ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ, ΟΛΥΜΠΙΑΣ-ΚΟΥΡΗΣ, ΑΕΠΠ-ΑΣΠΙΣ
9η αγωνιστική: ΑΕΠΠ-ΑΠΕΠ, ΑΣΠΙΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΣ, ΚΟΥΡΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ., ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ-ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ.
10η αγωνιστική: ΑΠΕΠ-ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ, ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ.-ΚΟΥΡΗΣ, ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.-ΑΣΠΙΣ, ΟΛΥΜΠΙΑΣ-ΑΕΠΠ
11η αγωνιστική: ΟΛΥΜΠΙΑΣ-ΑΠΕΠ, ΑΕΠΠ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ., ΑΣΠΙΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ., ΚΟΥΡΗΣ-ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
12η αγωνιστική: ΑΠΕΠ-ΚΟΥΡΗΣ, ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ-ΑΣΠΙΣ, ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ.-ΑΕΠΠ, ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.-ΟΛΥΜΠΙΑΣ
13η αγωνιστική: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.-ΑΠΕΠ, ΟΛΥΜΠΙΑΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ., ΑΕΠΠ-ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ, ΑΣΠΙΣ-ΚΟΥΡΗΣ
14η αγωνιστική: ΑΠΕΠ-ΑΣΠΙΣ, ΚΟΥΡΗΣ-ΑΕΠΠ, ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΣ, ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ.-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.

EΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:

19η αγωνιστική:
10-Φεβρουαρίου-2024
Ακανθού-Ελπίδα 1-1 (Νικολαΐδης 17', Βαρνάβα 62')
Κοράκου-Θύελλα 4-0 (Γιαννακάκης 28', 71', Δημοσθένους 59', Αναστασιάδης 93')
ΑΠΟΝΑ-Λειβάδια 4-1 (Μαυρομμάτης 7', Οικονομίδης 58', Νεάρχου 77' πεν., 79'/Μάμα 90')
Απόλλων-Τρούλλοι 0-1 (Ηλία 35')
ΑΕΝ-Αυγόρου 3-0 (Αναστασίου 36', Φαλλάδος 62', Μαρτή 88')
ΘΟΪ-Ανόρθωση 2-1 (Ευθυμίου 73', Παναγή 86'/Κοκότσης 21')
Δυναμό-Ορφέας 1-0 (Αντωνίου 89')
Δόξα-Εληά

20ή αγωνιστική:
17-Φεβρουαρίου-2024, 15:00
Λειβάδια-ΘΟΪ
Ορφέας-ΑΕΝ
Αυγόρου-Κοράκου
Ελπίδα-Απόλλων
Εληά-Ακανθού
Θύελλα-Δόξα
Ανόρθωση-Δυναμό
Τρούλλοι-ΑΠΟΝΑ

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

Share

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Την ερχόμενη Τρίτη η κλήρωση του Πρωταθλήματος Ένταξης ΣΤΟΚ-ThemaSports
19/04 @ 13:57

Την ερχόμενη Τρίτη η κλήρωση του Πρωταθλήματος Ένταξης ΣΤΟΚ

Την ερχόμενη Τρίτη 23 Απριλίου θα πραγματοποιηθεί η κλήρωση του Πρωταθλήματος Ένταξης ΣΤΟΚ περιόδου 2023 - 2024.

Διαιτητές Πρωταθλήματος Β' Κατηγορίας (13η αγωνιστική)-ThemaSports
18/04 @ 13:45

Διαιτητές Πρωταθλήματος Β' Κατηγορίας (13η αγωνιστική)

Η ΚΟΠ ανακοινώνει τους διαιτητές Β΄ κατηγορίας

Παρελθόν ο Κανέδα - Η ανακοίνωση-ThemaSports
16/04 @ 16:02

Παρελθόν ο Κανέδα - Η ανακοίνωση

Παρελθόν από την ομάδα της ΕΝΠ αποτελεί ο προπονητής της ομάδας Νταβίντ Κανέδα.

Στο ΓΣΠ ο αγώνας Ομόνοια 29Μ - Ομόνοια Αραδίππου-ThemaSports
16/04 @ 11:25

Στο ΓΣΠ ο αγώνας Ομόνοια 29Μ - Ομόνοια Αραδίππου

Ο μεγάλος τελικός πρωταθλήματος στην Β΄ κατηγορία θα γίνει στο ΓΣΠ

Επίλεκτη ΣΤΟΚ: Πρωταθλήτρια η Δόξα, ανοικτές οι άλλες δυο θέσεις της ανόδου (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)-ThemaSports
15/04 @ 08:38

Επίλεκτη ΣΤΟΚ: Πρωταθλήτρια η Δόξα, ανοικτές οι άλλες δυο θέσεις της ανόδου (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

Η Δόξα Παλαιομετόχου εξασφάλισε και μαθηματικά τον τίτλο του Πρωταθλήματος Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ αγωνιστικής περιόδου 2023-2024.

Το πανόραμα των μικρών κατηγοριών-ThemaSports
15/04 @ 19:29

Το πανόραμα των μικρών κατηγοριών

Βαθμολογίες & πρόγραμμα.

BEST OF THEMASPORTS

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ