Το πανόραμα των μικρών κατηγοριών

Ακολουθήστε μας στο Google news

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

3η αγωνιστική:
Α΄όμιλος
Ομόνοια Αρ.-ΕΝΠ 2-0 (Κύπρου 39', Αβραάμ 47')
Ολυμπιακός-Αγία Νάπα 1-1 (25΄ Ανσού / 36΄ Μπατζώνης)
Διγενής Ύψ.-Πέγεια 1-0 (18' Ρουσιάς)
Ομόνοια 29Μ-ΑΣΙΛ 0-0
B΄όμιλος
Σάββατο 03.02.2024
ΠΑΕΕΚ-Ακρίτας Χλώρακας 1-0 (50' Παπακυριακού)
ΜΕΑΠ-ΠΟ Αχυρώνας/Ονήσιλος 2-2 (33', 45+1' Κούκου / 4΄, 85' Κούτσακος)
ΠΟ Ξυλοτύμπου-ΕΝΑΔ 2-1 (Σιαθάς 2'πεν., Γκαμαρτί 60'/Λαφράνς 45+1′)
Διγενής Μ.-Ερμής 1-0 (19' Γκουγκούρης)

4η αγωνιστική:
Α' ΟΜΙΛΟΣ
10-Φεβρουαρίου-2024
Αγία Νάπα-Πέγεια 15:00
ΕΝΠ-Ομόνοια 29Μ
Ολυμπιακός-Ομόνοια Αρ.
ΑΣΙΛ-Διγενής Υψ.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
10-Φεβρουαρίου-2024
Ερμής-Ακρίτας
ΕΝΑΔ-ΠΑΕΕΚ
11-Φεβρουαρίου-2024
Αχυρώνας/Ονήσιλος-Ξυλοτύμπου
Διγενής Μ.-ΜΕΑΠ

Α' ΓΚΡΟΥΠ
5η αγωνιστική: ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.-ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ, ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΕΝΠ, ΠΕΓΕΙΑ-ΑΣΙΛ
6η αγωνιστική: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ-ΑΣΙΛ, ΕΝΠ-ΠΕΓΕΙΑ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ., ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.-ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ
7η αγωνιστική: ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ-ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ, ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ., ΠΕΓΕΙΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΑΣΙΛ-ΕΝΠ
8η αγωνιστική: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ-ΕΝΠ, ΑΣΙΛ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΠΕΓΕΙΑ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ., ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ
9η αγωνιστική: ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ, ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ-ΠΕΓΕΙΑ, ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.-ΑΣΙΛ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΕΝΠ
10η αγωνιστική: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΕΝΠ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ., ΑΣΙΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ, ΠΕΓΕΙΑ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.
11η αγωνιστική: ΠΕΓΕΙΑ-ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ, ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΑΣΙΛ, ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ-ΕΝΠ, ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
12η αγωνιστική: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ., ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ, ΕΝΠ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ., ΑΣΙΛ-ΠΕΓΕΙΑ
13η αγωνιστική: ΑΣΙΛ-ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ, ΠΕΓΕΙΑ-ΕΝΠ, ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.
14η αγωνιστική: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ-ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ, ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.-ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ., ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΕΓΕΙΑ, ΕΝΠ-ΑΣΙΛ
Β' ΓΚΡΟΥΠ
5η αγωνιστική: ΜΕΑΠ-ΕΡΜΗΣ, ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ., ΠΑΕΕΚ-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ, ΑΚΡΙΤΑΣ-ΕΝΑΔ
6η αγωνιστική: ΕΡΜΗΣ-ΕΝΑΔ, ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ-ΑΚΡΙΤΑΣ, ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.-ΠΑΕΕΚ, ΜΕΑΠ-ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
7η αγωνιστική: ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ-ΕΡΜΗΣ, ΠΑΕΕΚ-ΜΕΑΠ, ΑΚΡΙΤΑΣ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ., ΕΝΑΔ-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ
8η αγωνιστική: ΕΡΜΗΣ-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ, ΕΝΑΔ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ., ΑΚΡΙΤΑΣ-ΜΕΑΠ, ΠΑΕΕΚ-ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
9η αγωνιστική: ΠΑΕΕΚ-ΕΡΜΗΣ, ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ-ΑΚΡΙΤΑΣ, ΜΕΑΠ-ΕΝΑΔ, ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ
10η αγωνιστική: ΕΡΜΗΣ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ., ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ-ΜΕΑΠ, ΕΝΑΔ-ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ, ΑΚΡΙΤΑΣ-ΠΑΕΕΚ
11η αγωνιστική: ΑΚΡΙΤΑΣ-ΕΡΜΗΣ, ΠΑΕΕΚ-ΕΝΑΔ, ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ, ΜΕΑΠ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.
12η αγωνιστική: ΕΡΜΗΣ-ΜΕΑΠ, ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.-ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ, ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ-ΠΑΕΕΚ, ΕΝΑΔ-ΑΚΡΙΤΑΣ
13η αγωνιστική: ΕΝΑΔ-ΕΡΜΗΣ, ΑΚΡΙΤΑΣ-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ, ΠΑΕΕΚ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ., ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ-ΜΕΑΠ
14η αγωνιστική: ΕΡΜΗΣ-ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ, ΜΕΑΠ-ΠΑΕΕΚ, ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.-ΑΚΡΙΤΑΣ, ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ-ΕΝΑΔ

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

3η αγωνιστική:
Α' ΓΚΡΟΥΠ
03-Φεβρουαρίου-2024
ΑΠΕΑ-Εθνικός 3-0 (Κυριάκου 22', Γκακπέ 49', Ανδρέου 65')
Χαλκάνορας-Ηρακλής 1-0 (Κουρτίδης 47' πεν.)
Σπάρτακος-Κέδρος 3-0 (Πιττταράς 3', Βουτσκίδης 27', 41')
Ορμήδεια-Αναγέννηση 1-2 (Πιτσιλλίδης 53'/Χριστοφόρου 27' αυτ., Στουππής 87')
Β' ΓΚΡΟΥΠ
ΑΕΠΠ-Ολυμπιάς 2-1 (Δημητριάδης 65', Λιασίδης 79'/Σοφοκλέους 5')
Ασπίς-Εθνικός Ασ. 1-0 (Κουλουμπρής 79')
Κούρης-Ομόνοια Ψ. 2-1 (Βασιλείου 2', Μπλάνκο 27'/Σολωμού 90')
Γεροσκήπου-ΑΠΕΠ 1-0 (Νεοφύτου 66' πεν.)

4η αγωνιστική:
Α' ΓΚΡΟΥΠ
10-Φεβρουαρίου-2024, 15:00
Αναγέννηση-Σπάρτακος
Χαλκάνορας-Ορμήδεια
Κέδρος-ΑΠΕΑ
Ηρακλής-Εθνικός
Β' ΓΚΡΟΥΠ
Γεροσκήπου-Κούρης
Εθνικός Ασ.-ΑΕΠΠ
ΑΠΕΠ-Ολυμπιάς
Ομόνοια Ψ.-Ασπίς

 

Α' ΓΚΡΟΥΠ
5η αγωνιστική: ΟΡΜΗΔΕΙΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ, ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ-ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ, ΑΠΕΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ, ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.-ΚΕΔΡΟΣ
6η αγωνιστική: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΚΕΔΡΟΣ, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΕΘΝΙΚΟΣ Λ., ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ-ΑΠΕΑ, ΟΡΜΗΔΕΙΑ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ
7η αγωνιστική: ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ, ΑΠΕΑ-ΟΡΜΗΔΕΙΑ, ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.-ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ, ΚΕΔΡΟΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
8η αγωνιστική: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ, ΚΕΔΡΟΣ-ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ, ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.-ΟΡΜΗΔΕΙΑ, ΑΠΕΑ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ
9η αγωνιστική: ΑΠΕΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ, ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Λ., ΟΡΜΗΔΕΙΑ-ΚΕΔΡΟΣ, ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
10η αγωνιστική: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΟΡΜΗΔΕΙΑ, ΚΕΔΡΟΣ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ, ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.-ΑΠΕΑ
11η αγωνιστική: ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.-ΗΡΑΚΛΗΣ, ΑΠΕΑ-ΚΕΔΡΟΣ, ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ, ΟΡΜΗΔΕΙΑ-ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ
12η αγωνιστική: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΟΡΜΗΔΕΙΑ, ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΠΕΑ, ΚΕΔΡΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.
13η αγωνιστική: ΚΕΔΡΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ, ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ, ΑΠΕΑ-ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ, ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ-ΟΡΜΗΔΕΙΑ
14η αγωνιστική: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ, ΟΡΜΗΔΕΙΑ-ΑΠΕΑ, ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Λ., ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΚΕΔΡΟΣ
B' ΓΚΡΟΥΠ
5η αγωνιστική: ΚΟΥΡΗΣ-ΑΠΕΠ, ΑΣΠΙΣ-ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ, ΑΕΠΠ-ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ., ΟΛΥΜΠΙΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.
6η αγωνιστική: ΑΠΕΠ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ., ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ.-ΟΛΥΜΠΙΑΣ, ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ-ΑΕΠΠ, ΚΟΥΡΗΣ-ΑΣΠΙΣ
7η αγωνιστική: ΑΣΠΙΣ-ΑΠΕΠ, ΑΕΠΠ-ΚΟΥΡΗΣ, ΟΛΥΜΠΙΑΣ-ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ, ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.-ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ.
8η αγωνιστική: ΑΠΕΠ-ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ., ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.-ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ, ΟΛΥΜΠΙΑΣ-ΚΟΥΡΗΣ, ΑΕΠΠ-ΑΣΠΙΣ
9η αγωνιστική: ΑΕΠΠ-ΑΠΕΠ, ΑΣΠΙΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΣ, ΚΟΥΡΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ., ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ-ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ.
10η αγωνιστική: ΑΠΕΠ-ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ, ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ.-ΚΟΥΡΗΣ, ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.-ΑΣΠΙΣ, ΟΛΥΜΠΙΑΣ-ΑΕΠΠ
11η αγωνιστική: ΟΛΥΜΠΙΑΣ-ΑΠΕΠ, ΑΕΠΠ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ., ΑΣΠΙΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ., ΚΟΥΡΗΣ-ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
12η αγωνιστική: ΑΠΕΠ-ΚΟΥΡΗΣ, ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ-ΑΣΠΙΣ, ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ.-ΑΕΠΠ, ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.-ΟΛΥΜΠΙΑΣ
13η αγωνιστική: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.-ΑΠΕΠ, ΟΛΥΜΠΙΑΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ., ΑΕΠΠ-ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ, ΑΣΠΙΣ-ΚΟΥΡΗΣ
14η αγωνιστική: ΑΠΕΠ-ΑΣΠΙΣ, ΚΟΥΡΗΣ-ΑΕΠΠ, ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΣ, ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ.-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.

EΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:

18η αγωνιστική:
03-Φεβρουαρίου-2024, 14:30
Τρούλλοι-Ακανθού 2-2 (Σαλάαμ 48', Μποτεάκ 74' πεν./Φασουλιώτης 60', Στυλιανού 90')
Ορφέας-Αυγόρου 1-1 Ιορντάνοφ 68'/Πάτσαλος 32' πεν.)
Ελπίδα-Δόξα 1-2 (Αριστοτέλος 45'/Οκποπιρίντζε 38', Γερολέμου 59')
Λειβάδια-Απόλλων 4-2 (Λύτρα 8', Βασιλείου 19', 28', Δεσπότης 80'/Κυριάκου 62', Αντωνίου 71' πεν.)
Ανόρθωση-ΑΠΟΝΑ 3-2 (Χατζησέργης 2', 18', Έλληνας 46'/Μιχαηλίδης 64', Νικολάου 90')
Δυνάμο-ΘΟΪ 0-3 (Ξενοφώντος 28', Ερωτοκρίτου 43', Λοΐζου 54')
Θύελλα-ΑΕΝ -
Εληά-Κοράκου -

19η αγωνιστική:
10-Φεβρουαρίου-2024, 15:00
Ακανθού-Ελπίδα
Κοράκου-Θύελλα
ΑΠΟΝΑ-Λειβάδια
Απόλλων-Τρούλλοι
ΑΕΝ-Αυγόρου
ΘΟΪ-Ανόρθωση
Δυναμό-Ορφέας
Δόξα-Εληά

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

Share

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Την ερχόμενη Τρίτη η κλήρωση του Πρωταθλήματος Ένταξης ΣΤΟΚ-ThemaSports
19/04 @ 13:57

Την ερχόμενη Τρίτη η κλήρωση του Πρωταθλήματος Ένταξης ΣΤΟΚ

Την ερχόμενη Τρίτη 23 Απριλίου θα πραγματοποιηθεί η κλήρωση του Πρωταθλήματος Ένταξης ΣΤΟΚ περιόδου 2023 - 2024.

Διαιτητές Πρωταθλήματος Β' Κατηγορίας (13η αγωνιστική)-ThemaSports
18/04 @ 13:45

Διαιτητές Πρωταθλήματος Β' Κατηγορίας (13η αγωνιστική)

Η ΚΟΠ ανακοινώνει τους διαιτητές Β΄ κατηγορίας

Παρελθόν ο Κανέδα - Η ανακοίνωση-ThemaSports
16/04 @ 16:02

Παρελθόν ο Κανέδα - Η ανακοίνωση

Παρελθόν από την ομάδα της ΕΝΠ αποτελεί ο προπονητής της ομάδας Νταβίντ Κανέδα.

Στο ΓΣΠ ο αγώνας Ομόνοια 29Μ - Ομόνοια Αραδίππου-ThemaSports
16/04 @ 11:25

Στο ΓΣΠ ο αγώνας Ομόνοια 29Μ - Ομόνοια Αραδίππου

Ο μεγάλος τελικός πρωταθλήματος στην Β΄ κατηγορία θα γίνει στο ΓΣΠ

Επίλεκτη ΣΤΟΚ: Πρωταθλήτρια η Δόξα, ανοικτές οι άλλες δυο θέσεις της ανόδου (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)-ThemaSports
15/04 @ 08:38

Επίλεκτη ΣΤΟΚ: Πρωταθλήτρια η Δόξα, ανοικτές οι άλλες δυο θέσεις της ανόδου (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

Η Δόξα Παλαιομετόχου εξασφάλισε και μαθηματικά τον τίτλο του Πρωταθλήματος Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ αγωνιστικής περιόδου 2023-2024.

Το πανόραμα των μικρών κατηγοριών-ThemaSports
15/04 @ 19:29

Το πανόραμα των μικρών κατηγοριών

Βαθμολογίες & πρόγραμμα.

BEST OF THEMASPORTS

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ