Το πανόραμα των ακαδημιών - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Ακολουθήστε μας στο Google news

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Α'

16η αγωνιστική:
03-Φεβρουαρίου-2024
Καρμιώτισσα-ΑΠΟΕΛ 10:00
Εθνικός-Απόλλωνας 14:30
ΑΕΚ-Ομόνοια 29Μ
Ομόνοια-Ανόρθωση
ΕΝΠ-Άρης
Πάφος-ΑΕΛ
04-Φεβρουαρίου-2024
Ολυμπιακός-Αγία Νάπα

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Β΄

16η αγωνιστική:
04-Φεβρουαρίου-2024
Ορμήδεια-Δόξα 10:00
ΑΠΕΑ-Αναγέννηση 14:30
ΑΕΖ-Εθνικός Ασ.
ΜΕΑΠ-Οθέλλος
Ερμής-ΠΑΕΕΚ
Ακρίτας-Ομόνοια Αρ.
Νέα Σαλαμίνα-Χαλκάνορας

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Νέων Γ΄

16η αγωνιστική:
04-Φεβρουαρίου-2024
Διγενής Μ.-Αχυρώνας/Ονήσιλος 11:00
ΑΠΕΠ-Ασπίς 14:30
ΑΣΙΛ-Εθνικός Λ.
Πέγεια-Ξυλοτύμπου
Διγενής Υψ.-Γεροσκήπου
ΑΕΠΠ-Ολυμπιάς
Ομόνοια Ψ.-Ηρακλής
ΕΝΑΔ-Κέδρος
Σπάρτακος-Κούρης

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-14

16η αγωνιστική:
27-Ιανουαρίου-2024
Απόλλωνας-Ολυμπιακός 09:00
Αγία Νάπα-Δόξα 10:00
ΑΕΛ-ΑΕΚ
ΑΠΟΕΛ-Ομόνοια
Ανόρθωση-Καρμιώτισσα
ΕΝΠ-Πάφος
28-Ιανουαρίου-2024
Νέα Σαλαμίνα-Άρης

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-15

16η αγωνιστική:
27-Ιανουαρίου-2024
Απόλλωνας-Ολυμπιακός 11:00
Ανόρθωση-Καρμιώτισσα 12:00
Αγία Νάπα-Δόξα
ΑΕΛ-ΑΕΚ
ΑΠΟΕΛ-Ομόνοια
ΕΝΠ-Πάφος
28-Ιανουαρίου-2024
Νέα Σαλαμίνα-Άρης

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-16

16η αγωνιστική:
27-Ιανουαρίου-2024
Ολυμπιακός-Απόλλωνας 09:30
Ομόνοια-ΑΠΟΕΛ
Καρμιώτισσα-Ανόρθωση
Πάφος-ΕΝΠ
ΑΕΚ-ΑΕΛ
Άρης-Νέα Σαλαμίνα
28-Ιανουαρίου-2024
Δόξα-Αγία Νάπα

Ανώτατη Κατηγορία Παίδων Κ-17

16η αγωνιστική:
27-Ιανουαρίου-2024
Ολυμπιακός-Απόλλωνας 12:00
Άρης-Νέα Σαλαμίνα
Καρμιώτισσα-Ανόρθωση
Ομόνοια-ΑΠΟΕΛ
Πάφος-ΕΝΠ
ΑΕΚ-ΑΕΛ
28-Ιανουαρίου-2024
Δόξα-Αγία Νάπα

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-14

16η αγωνιστική:
27-Ιανουαρίου-2024
Ακρίτας-Εθνικός 10:00
ΘΟΪ-Άρης
Διγενής-Χαλκάνορας
ΠΑΕΕΚ-ΜΕΑΠ
Εθνικός-Ομόνοια 29Μ

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-15

16η αγωνιστική:
27-Ιανουαρίου-2024
Εθνικός Ασ.-Ομόνοια 29Μ 12:00
Διγενής Μ.-Χαλκάνορας
ΘΟΪ-Άρης
Ακρίτας-Εθνικός Αχ.
ΠΑΕΕΚ-ΜΕΑΠ

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-16

16η αγωνιστική:
27-Ιανουαρίου-2024
Άρης-ΘΟΪ 09:30
Χαλκάνορας-Διγενής Μ.
Ομόνοια 29Μ-Εθνικός Ασ.
Εθνικός Αχ.-Ακρίτας
ΜΕΑΠ-ΠΑΕΕΚ

Επίλεκτη Κατηγορία Παίδων Κ-17

16η αγωνιστική:
27-Ιανουαρίου-2024
ΜΕΑΠ-ΠΑΕΕΚ 12:00
Χαλκάνορας-Διγενής Μ.
Ομόνοια 29Μ-Εθνικός Ασ.
Άρης-ΘΟΪ
Εθνικός Αχ.-Ακρίτας

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-14

11η αγωνιστική:
28-Ιανουαρίου-2024, 10:00
Ομόνοια Αρ.-Απόλλωνας 1
Sporting-ΑΠΟΕΛ
Soccer World-Απόλλωνας2
ΑΕΚ-Πάφος
Ερμής-ΕΝΠ
ΑΕΛ-ΑΣΙΛ
Νέα Σαλαμίνα-Αγία Νάπα
Εθνικός Λ.-Ομόνοια
Valencia-Χαλκάνορας
Ανόρθωση-Δόξα

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-15

13η αγωνιστική:
27-Ιανουαρίου-2024
Γεροσκήπου-ΑΟΛ Ομόνοια 11:00
28-Ιανουαρίου-2024
Οθέλλος-Λυθροδόντας 10:00
Ξυλοτύμπου-Άτλας 12:00
Valencia-Αχυρώνας/Ονήσιλος
Δικέφαλος-ΑΣΙΛ
ΑΕΖ-Γεροσκήπου2
Soccer World-ENAΔ
ΠΑΕΕΚ-Εθνικός Λ.

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-16

14η αγωνιστική:
28-Ιανουαρίου-2024
Άτλας-Διγενής Υψ. 09:30
ΑΣΙΛ-Δικέφαλος
Εθνικός Δ.-Άδωνης 10:00
ΠΑΟΚ Κοκκινοτριμιθιάς-Κισσός
Κούρης-Σπάρτακος
Πέγεια-ΑΕΛ
Ερμής-Ομόνοια Αρ.
ΠΑΟΚ Κακοπετριάς-ΑΟΛ Ομόνοια

Παγκύπριο Πρωτάθλημα Παίδων Κ-17

14η αγωνιστική:
27-Ιανουαρίου-2024
Εθνικός Λ.-Soccer World 10:00
ΑΕΛ-ΠΑΕΕΚ 14:30
28-Ιανουαρίου-2024
Απόλλωνας-Ομόνοια Αρ. 12:00
ΑΣΙΛ-ΑΕΖ
Γεροσκήπου-Αναγέννηση
Οθέλλος-Ελπίδα

 

 

Share

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Ισόπαλο το ντέρμπι και άνοδος για τη Γεροσκήπου FC-ThemaSports
22/04 @ 08:29

Ισόπαλο το ντέρμπι και άνοδος για τη Γεροσκήπου FC

Μετά το ισόπαλο 0-0 στην έξοδο της με την ΕΝΑΔ, η Γεροσκήπου FC τερμάτισε στην 3η θέση και εξασφάλισε το τρίτο εισιτήριο ανόδου.

Το ερχόμενο Σάββατο οι αγώνες Super Cup Παίδων-ThemaSports
21/04 @ 18:33

Το ερχόμενο Σάββατο οι αγώνες Super Cup Παίδων

Το ερχόμενο Σάββατο 27 Απριλίου θα διεξαχθούν οι αγώνες Super Cup για τα Πρωταθλήματα Ανώτατης και Επίλεκτης Κατηγορίας Παίδων Κ-14, Κ-15, Κ-16 και Κ-17 αγωνιστικής περιόδου 2023 - 2024.

Επίλεκτη Κατηγορία ΣΤΟΚ: ΑΝΟΔΟΣ και για την Ανόρθωση Μουτταγιάκας (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)-ThemaSports
21/04 @ 11:26

Επίλεκτη Κατηγορία ΣΤΟΚ: ΑΝΟΔΟΣ και για την Ανόρθωση Μουτταγιάκας (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)

Με τις αναμετρήσεις της προτελευταίας αγωνιστικής συνεχίστηκε το Πρωτάθλημα Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ.

Πρωταθλητής Επίλεκτης Κατηγορίας Κ-14 ο Διγενής Μόρφου (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)-ThemaSports
21/04 @ 11:15

Πρωταθλητής Επίλεκτης Κατηγορίας Κ-14 ο Διγενής Μόρφου (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)

Ο απολογισμός της τελευταίας αγωνιστικής ανέδειξε και την πρωταθλήτρια της Επίλεκτης Κατηγορίας Παίδων Κ-14 περιόδου 2023-2024.

Πρωταθλητής Ανώτατης Κατηγορίας Παίδων Κ-15 ο Άρης (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)-ThemaSports
20/04 @ 19:06

Πρωταθλητής Ανώτατης Κατηγορίας Παίδων Κ-15 ο Άρης (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)

Ο απολογισμός της τελευταίας αγωνιστικής εξασφάλισε στον Άρη Λεμεσού τον τίτλο του Πρωταθλήματος Ανώτατης Κατηγορίας Παίδων Κ-15 περιόδου 2023-2024.

BEST OF THEMASPORTS

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ