Το πανόραμα των μικρών κατηγοριών

Ακολουθήστε μας στο Google news

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1η αγωνιστική β' φάσης:
Α' Γκρουπ:
Ολυμπιακός-ΑΣΙΛ 1-0 (89΄ Μορέιρα)
Ομόνοια Αρ.-Πέγεια 2-0 (45+1', 90+9' Αβραάμ)
ΕΝΠ-Αγία Νάπα 0-3 (Πιρές 45+2', 47', Γιανναράς 90+5')
Ομόνοια29Μ-ΕΝΥ Διγενής Ύψ. 2-0 (53΄ Μπούτνικ, 78΄ Φιάκας)
Β' Γκρουπ:
Ξυλοτύπου-ΠΑΕΕΚ 0-0
Αχυρώνας/Ονήσιλος-Ερμής 0-1 (53' Kαφατάρης)
Διγενής Μ.-ΕΝΑΔ 3-0 (23', 64' Νεοφύτου. 34' Χατζηκωσταντή)
ΜΕΑΠ-Ακρίτας 3-1 (3' Ανδρέου, 63' Κουκού, 71' Χρυσοστόμου / 17' Αρεβαλό)

2 αγωνιστική β' φάσης:
Σάββατο 27.01.2024 / 14:30 / Α΄όμιλος
ΕΝ Παραλιμνίου - Ολυμπιακός
Πέγεια - Ομόνοια 29Μ
ΑΣΙΛ Λύσης - Ομόνοια Αραδίππου
Αγία Νάπα - Freedom24 ΕΝΥ Διγενής Ύψωνα
Σάββατο 27.01.2024 / 14:30 / Β΄όμιλος
Ερμής Αραδίππου - ΠΑΕΕΚ
Ακρίτας Χλώρακας - ΠΟ Ξυλοτύμπου
ΕΝΑΔ - ΜΕΑΠ
Κυριακή 28.01.2024 / 14:30
ΠΟ Αχυρώνας Ονήσιλος - Διγενής Ακρίτας Μόρφου

Α' ΓΚΡΟΥΠ
3η αγωνιστική: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ, ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.-ΕΝΠ, ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ-ΑΣΙΛ, ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΠΕΓΕΙΑ
4η αγωνιστική: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ-ΠΕΓΕΙΑ, ΑΣΙΛ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ., ΕΝΠ-ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.
5η αγωνιστική: ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.-ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ, ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΕΝΠ, ΠΕΓΕΙΑ-ΑΣΙΛ
6η αγωνιστική: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ-ΑΣΙΛ, ΕΝΠ-ΠΕΓΕΙΑ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ., ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.-ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ
7η αγωνιστική: ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ-ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ, ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ., ΠΕΓΕΙΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΑΣΙΛ-ΕΝΠ
8η αγωνιστική: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ-ΕΝΠ, ΑΣΙΛ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΠΕΓΕΙΑ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ., ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ
9η αγωνιστική: ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ, ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ-ΠΕΓΕΙΑ, ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.-ΑΣΙΛ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΕΝΠ
10η αγωνιστική: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΕΝΠ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ., ΑΣΙΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ, ΠΕΓΕΙΑ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.
11η αγωνιστική: ΠΕΓΕΙΑ-ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ, ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΑΣΙΛ, ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ-ΕΝΠ, ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
12η αγωνιστική: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ., ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ, ΕΝΠ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ., ΑΣΙΛ-ΠΕΓΕΙΑ
13η αγωνιστική: ΑΣΙΛ-ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ, ΠΕΓΕΙΑ-ΕΝΠ, ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.
14η αγωνιστική: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ-ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ, ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.-ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ., ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΕΓΕΙΑ, ΕΝΠ-ΑΣΙΛ
Β' ΓΚΡΟΥΠ
3η αγωνιστική: ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.-ΕΡΜΗΣ, ΜΕΑΠ-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ, ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ-ΕΝΑΔ, ΠΑΕΕΚ-ΑΚΡΙΤΑΣ
4η αγωνιστική: ΕΡΜΗΣ-ΑΚΡΙΤΑΣ, ΕΝΑΔ-ΠΑΕΕΚ, ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ-ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ, ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.-ΜΕΑΠ
5η αγωνιστική: ΜΕΑΠ-ΕΡΜΗΣ, ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ., ΠΑΕΕΚ-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ, ΑΚΡΙΤΑΣ-ΕΝΑΔ
6η αγωνιστική: ΕΡΜΗΣ-ΕΝΑΔ, ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ-ΑΚΡΙΤΑΣ, ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.-ΠΑΕΕΚ, ΜΕΑΠ-ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
7η αγωνιστική: ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ-ΕΡΜΗΣ, ΠΑΕΕΚ-ΜΕΑΠ, ΑΚΡΙΤΑΣ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ., ΕΝΑΔ-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ
8η αγωνιστική: ΕΡΜΗΣ-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ, ΕΝΑΔ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ., ΑΚΡΙΤΑΣ-ΜΕΑΠ, ΠΑΕΕΚ-ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
9η αγωνιστική: ΠΑΕΕΚ-ΕΡΜΗΣ, ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ-ΑΚΡΙΤΑΣ, ΜΕΑΠ-ΕΝΑΔ, ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ
10η αγωνιστική: ΕΡΜΗΣ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ., ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ-ΜΕΑΠ, ΕΝΑΔ-ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ, ΑΚΡΙΤΑΣ-ΠΑΕΕΚ
11η αγωνιστική: ΑΚΡΙΤΑΣ-ΕΡΜΗΣ, ΠΑΕΕΚ-ΕΝΑΔ, ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ, ΜΕΑΠ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.
12η αγωνιστική: ΕΡΜΗΣ-ΜΕΑΠ, ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.-ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ, ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ-ΠΑΕΕΚ, ΕΝΑΔ-ΑΚΡΙΤΑΣ
13η αγωνιστική: ΕΝΑΔ-ΕΡΜΗΣ, ΑΚΡΙΤΑΣ-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ, ΠΑΕΕΚ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ., ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ-ΜΕΑΠ
14η αγωνιστική: ΕΡΜΗΣ-ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ, ΜΕΑΠ-ΠΑΕΕΚ, ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.-ΑΚΡΙΤΑΣ, ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ-ΕΝΑΔ

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1η αγωνιστική β' φάσης:
Α' ΓΚΡΟΥΠ
Σπάρτακος-ΑΠΕΑ 0-0
Χαλκάνορας-Κέδρος 1-0 (Χαραλάμπους 67')
Ορμήδεια-Εθνικός Λ. 1-2 (Χρυσοχοΐδης 69'/Δημητρίου 44', Παύλου 82')
Αναγέννηση-Ηρακλής 3-2 (Μιχαήλ 1', 55', Στασή 65'/Δημοσθένους 38', Κκονέ 59' αυτ.)
Β' ΓΚΡΟΥΠ
Κούρης-Ολυμπιάς 0-0
Ασπίς-ΑΕΠΠ 2-0 (Μάρκου 26', 71')
Ομόνοια Ψ.-ΑΠΕΠ 3-0 (Παναγιώτου 16', 47', Δημητρίου 75')
Γεροσκήπου-Εθνικός Ασ. 1-2 (Μουζουρης 90'/Οντιάντζελο 4', 68')

2η αγωνιστική:
Α' ΓΚΡΟΥΠ
27-Ιανουαρίου-2024, 14:30
Αναγέννηση-Χαλκάνορας
Εθνικός-Σπάρτακος
Ηρακλής-ΑΠΕΑ
Κέδρος-Ορμήδεια
Β' ΓΚΡΟΥΠ
Ομόνοια Ψ.-Γεροσκήπου
ΑΠΕΠ-ΑΕΠΠ
Ολυμπιάς-Ασπίς
28-Ιανουαρίου-2024
Εθνικός Ασ.-Κούρης

Α' ΓΚΡΟΥΠ
3η αγωνιστική: ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ, ΟΡΜΗΔΕΙΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ, ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ-ΚΕΔΡΟΣ, ΑΠΕΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.
4η αγωνιστική: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Λ., ΚΕΔΡΟΣ-ΑΠΕΑ, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ, ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ-ΟΡΜΗΔΕΙΑ
5η αγωνιστική: ΟΡΜΗΔΕΙΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ, ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ-ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ, ΑΠΕΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ, ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.-ΚΕΔΡΟΣ
6η αγωνιστική: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΚΕΔΡΟΣ, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΕΘΝΙΚΟΣ Λ., ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ-ΑΠΕΑ, ΟΡΜΗΔΕΙΑ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ
7η αγωνιστική: ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ, ΑΠΕΑ-ΟΡΜΗΔΕΙΑ, ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.-ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ, ΚΕΔΡΟΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
8η αγωνιστική: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ, ΚΕΔΡΟΣ-ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ, ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.-ΟΡΜΗΔΕΙΑ, ΑΠΕΑ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ
9η αγωνιστική: ΑΠΕΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ, ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Λ., ΟΡΜΗΔΕΙΑ-ΚΕΔΡΟΣ, ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
10η αγωνιστική: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΟΡΜΗΔΕΙΑ, ΚΕΔΡΟΣ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ, ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.-ΑΠΕΑ
11η αγωνιστική: ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.-ΗΡΑΚΛΗΣ, ΑΠΕΑ-ΚΕΔΡΟΣ, ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ, ΟΡΜΗΔΕΙΑ-ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ
12η αγωνιστική: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΟΡΜΗΔΕΙΑ, ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΠΕΑ, ΚΕΔΡΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.
13η αγωνιστική: ΚΕΔΡΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ, ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ, ΑΠΕΑ-ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ, ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ-ΟΡΜΗΔΕΙΑ
14η αγωνιστική: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ, ΟΡΜΗΔΕΙΑ-ΑΠΕΑ, ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Λ., ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΚΕΔΡΟΣ
B' ΓΚΡΟΥΠ
3η αγωνιστική: ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ-ΑΠΕΠ, ΚΟΥΡΗΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ., ΑΣΠΙΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ., ΑΕΠΠ-ΟΛΥΜΠΙΑΣ
4η αγωνιστική: ΑΠΕΠ-ΟΛΥΜΠΙΑΣ, ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.-ΑΕΠΠ, ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ.-ΑΣΠΙΣ, ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ-ΚΟΥΡΗΣ
5η αγωνιστική: ΚΟΥΡΗΣ-ΑΠΕΠ, ΑΣΠΙΣ-ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ, ΑΕΠΠ-ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ., ΟΛΥΜΠΙΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.
6η αγωνιστική: ΑΠΕΠ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ., ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ.-ΟΛΥΜΠΙΑΣ, ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ-ΑΕΠΠ, ΚΟΥΡΗΣ-ΑΣΠΙΣ
7η αγωνιστική: ΑΣΠΙΣ-ΑΠΕΠ, ΑΕΠΠ-ΚΟΥΡΗΣ, ΟΛΥΜΠΙΑΣ-ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ, ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.-ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ.
8η αγωνιστική: ΑΠΕΠ-ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ., ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.-ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ, ΟΛΥΜΠΙΑΣ-ΚΟΥΡΗΣ, ΑΕΠΠ-ΑΣΠΙΣ
9η αγωνιστική: ΑΕΠΠ-ΑΠΕΠ, ΑΣΠΙΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΣ, ΚΟΥΡΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ., ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ-ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ.
10η αγωνιστική: ΑΠΕΠ-ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ, ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ.-ΚΟΥΡΗΣ, ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.-ΑΣΠΙΣ, ΟΛΥΜΠΙΑΣ-ΑΕΠΠ
11η αγωνιστική: ΟΛΥΜΠΙΑΣ-ΑΠΕΠ, ΑΕΠΠ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ., ΑΣΠΙΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ., ΚΟΥΡΗΣ-ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
12η αγωνιστική: ΑΠΕΠ-ΚΟΥΡΗΣ, ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ-ΑΣΠΙΣ, ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ.-ΑΕΠΠ, ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.-ΟΛΥΜΠΙΑΣ
13η αγωνιστική: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.-ΑΠΕΠ, ΟΛΥΜΠΙΑΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ., ΑΕΠΠ-ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ, ΑΣΠΙΣ-ΚΟΥΡΗΣ
14η αγωνιστική: ΑΠΕΠ-ΑΣΠΙΣ, ΚΟΥΡΗΣ-ΑΕΠΠ, ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΣ, ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ.-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.

EΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

16 αγωνιστική:
20-Ιανουαρίου-2024
Δυναμό-Απόλλων 2-1 (Παναγιώτου 39' πεν.,Ευθυμίου 71'/Γεωργίου 20')
Ορφέας-Θύελλα 2-0 (Θεοχάρους 15'αυτ.,Σωτήρης 83')
Εληά-Αυγόρου -
ΘΟΪ-ΑΠΟΝΑ 2-2 (Ξενοφόντως 7' πεν., Παπανικολάου 17'/Νεάρχου 56', Τσίγκης 90')
Ανόρθωση-Ακανθού 1-0 (Σιαηλής 59')
Ελπίδα-ΑΕΝ 0-0
Τρούλλοι-Κοράκου 1-1 (Σαλάαμ 69'/Θεοδοσίου 51')
Λειβάδια-Δόξα 2-3 (Δεσπότης 34', Λύτρα 70'πεν./Οκριπιρίντζε 20'πεν., Λιβεράς 51', Σιαπάνης 82' πεν.)

17η αγωνιστική:
27-Ιανουαρίου-2024, 14:30
Κοράκου-Ελπίδα
Αυγόρου-Θύελλα
ΑΠΟΝΑ
Δυναμό
ΑΕΝ-Εληά
Δόξα-Τρούλλοι
ΘΟΪ-Ορφέας
Απόλλων-Ανόρθωση
Ακανθού-Λειβάδια

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

Share

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Την ερχόμενη Τρίτη η κλήρωση του Πρωταθλήματος Ένταξης ΣΤΟΚ-ThemaSports
19/04 @ 13:57

Την ερχόμενη Τρίτη η κλήρωση του Πρωταθλήματος Ένταξης ΣΤΟΚ

Την ερχόμενη Τρίτη 23 Απριλίου θα πραγματοποιηθεί η κλήρωση του Πρωταθλήματος Ένταξης ΣΤΟΚ περιόδου 2023 - 2024.

Διαιτητές Πρωταθλήματος Β' Κατηγορίας (13η αγωνιστική)-ThemaSports
18/04 @ 13:45

Διαιτητές Πρωταθλήματος Β' Κατηγορίας (13η αγωνιστική)

Η ΚΟΠ ανακοινώνει τους διαιτητές Β΄ κατηγορίας

Παρελθόν ο Κανέδα - Η ανακοίνωση-ThemaSports
16/04 @ 16:02

Παρελθόν ο Κανέδα - Η ανακοίνωση

Παρελθόν από την ομάδα της ΕΝΠ αποτελεί ο προπονητής της ομάδας Νταβίντ Κανέδα.

Στο ΓΣΠ ο αγώνας Ομόνοια 29Μ - Ομόνοια Αραδίππου-ThemaSports
16/04 @ 11:25

Στο ΓΣΠ ο αγώνας Ομόνοια 29Μ - Ομόνοια Αραδίππου

Ο μεγάλος τελικός πρωταθλήματος στην Β΄ κατηγορία θα γίνει στο ΓΣΠ

Επίλεκτη ΣΤΟΚ: Πρωταθλήτρια η Δόξα, ανοικτές οι άλλες δυο θέσεις της ανόδου (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)-ThemaSports
15/04 @ 08:38

Επίλεκτη ΣΤΟΚ: Πρωταθλήτρια η Δόξα, ανοικτές οι άλλες δυο θέσεις της ανόδου (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

Η Δόξα Παλαιομετόχου εξασφάλισε και μαθηματικά τον τίτλο του Πρωταθλήματος Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ αγωνιστικής περιόδου 2023-2024.

Το πανόραμα των μικρών κατηγοριών-ThemaSports
15/04 @ 19:29

Το πανόραμα των μικρών κατηγοριών

Βαθμολογίες & πρόγραμμα.

BEST OF THEMASPORTS

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ