Το πανόραμα των μικρών κατηγοριών

Ακολουθήστε μας στο Google news

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

15η αγωνιστική:
Σάββατο 13/01
Διγενής Μ. 0-2 ΕΝΠ (Μέιρα 4', Χαραλάμπους 60')
Ακρίτας 1-2 Αγία Νάπα (Αρεβάλο 28'/Κολοκούδιας 14', Τσιάρας 75')
Αχυρώνας/Ονήσιλος 0-1 Πέγεια (90+ Μιχαηλίδης)
ΠΑΕΕΚ 1-5 Ομόνοια Αρ. (38' Λούβαρης / Κύπρου 2', 52, Μεκάουι 28, 59, Καραγιώργης 90+3)
Ξυλοτύμπου 3-2 ΜΕΑΠ (Ευσταθίου 22', 47', Παντά 76'/Ανδρέου 15', Βασιλείου 28')
Ερμής 1-3 ΕΝΑΔ (Κατσής 90+5 /62' Ασαμόα, 70' Σκουρτάι, Οικονόμου 90+2)
ΕΝΥ Διγενής Ύψ. 1-1 ΑΣΙΛ (53' Καρασάουσκς/90+8 Κωμοδίκης)
Κυριακή 14/01
Ομόνοια 29Μ - Ολυμπιακός 2-1 (Κονομής 78'/Ασημένος 2', Τριάνα 22')

1η αγωνιστική β' φάσης:
Α' γκρουπ
Παρασκευή 19.01.2024
19:00 ΕΝ Παραλιμνίου – Αγία Νάπα
Σάββατο 20.01.2024
14:30 Ομόνοια Αραδίππου – Πέγεια
Κυριακή 21.01.2024
14:30 Ολυμπιακός – ΑΣΙΛ Λύσης
14:30 Ομόνοια 29Μ – Freedom24 ΕΝΥ Διγενής Ύψωνα
Β' γκρουπ:
Σάββατο 20:01.2024 / 14:30
ΠΟ Αχυρώνας Ονήσιλος – Ερμής Αραδίππου
Διγενής Ακρίτας Μόρφου – ΕΝΑΔ
ΜΕΑΠ – Ακρίτας Χλώρακας
Κυριακή 21.01.2024
ΠΟ Ξυλοτύμπου – ΠΑΕΕΚ

B' ΦΑΣΗ
Α' ΓΚΡΟΥΠ
1η αγωνιστική: ΕΝΠ-ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΣΙΛ, ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.-ΠΕΓΕΙΑ, ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.
2η αγωνιστική: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ., ΠΕΓΕΙΑ-ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ, ΑΣΙΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ., ΕΝΠ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
3η αγωνιστική: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ, ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.-ΕΝΠ, ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ-ΑΣΙΛ, ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΠΕΓΕΙΑ
4η αγωνιστική: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ-ΠΕΓΕΙΑ, ΑΣΙΛ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ., ΕΝΠ-ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.
5η αγωνιστική: ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.-ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ, ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΕΝΠ, ΠΕΓΕΙΑ-ΑΣΙΛ
6η αγωνιστική: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ-ΑΣΙΛ, ΕΝΠ-ΠΕΓΕΙΑ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ., ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.-ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ
7η αγωνιστική: ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ-ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ, ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ., ΠΕΓΕΙΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΑΣΙΛ-ΕΝΠ
8η αγωνιστική: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ-ΕΝΠ, ΑΣΙΛ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΠΕΓΕΙΑ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ., ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ
9η αγωνιστική: ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ, ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ-ΠΕΓΕΙΑ, ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.-ΑΣΙΛ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΕΝΠ
10η αγωνιστική: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΕΝΠ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ., ΑΣΙΛ-ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ, ΠΕΓΕΙΑ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.
11η αγωνιστική: ΠΕΓΕΙΑ-ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ, ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΑΣΙΛ, ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ-ΕΝΠ, ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
12η αγωνιστική: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ., ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ, ΕΝΠ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ., ΑΣΙΛ-ΠΕΓΕΙΑ
13η αγωνιστική: ΑΣΙΛ-ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ, ΠΕΓΕΙΑ-ΕΝΠ, ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.
14η αγωνιστική: ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ-ΟΜΟΝΟΙΑ 29Μ, ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡ.-ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨ., ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΕΓΕΙΑ, ΕΝΠ-ΑΣΙΛ
Β' ΓΚΡΟΥΠ
1η αγωνιστική: ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ-ΕΡΜΗΣ, ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.-ΕΝΑΔ, ΜΕΑΠ-ΑΚΡΙΤΑΣ, ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ-ΠΑΕΕΚ
2η αγωνιστική: ΕΡΜΗΣ-ΠΑΕΕΚ, ΑΚΡΙΤΑΣ-ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ, ΕΝΑΔ-ΜΕΑΠ, ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.
3η αγωνιστική: ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.-ΕΡΜΗΣ, ΜΕΑΠ-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ, ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ-ΕΝΑΔ, ΠΑΕΕΚ-ΑΚΡΙΤΑΣ
4η αγωνιστική: ΕΡΜΗΣ-ΑΚΡΙΤΑΣ, ΕΝΑΔ-ΠΑΕΕΚ, ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ-ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ, ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.-ΜΕΑΠ
5η αγωνιστική: ΜΕΑΠ-ΕΡΜΗΣ, ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ., ΠΑΕΕΚ-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ, ΑΚΡΙΤΑΣ-ΕΝΑΔ
6η αγωνιστική: ΕΡΜΗΣ-ΕΝΑΔ, ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ-ΑΚΡΙΤΑΣ, ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.-ΠΑΕΕΚ, ΜΕΑΠ-ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
7η αγωνιστική: ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ-ΕΡΜΗΣ, ΠΑΕΕΚ-ΜΕΑΠ, ΑΚΡΙΤΑΣ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ., ΕΝΑΔ-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ
8η αγωνιστική: ΕΡΜΗΣ-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ, ΕΝΑΔ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ., ΑΚΡΙΤΑΣ-ΜΕΑΠ, ΠΑΕΕΚ-ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
9η αγωνιστική: ΠΑΕΕΚ-ΕΡΜΗΣ, ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ-ΑΚΡΙΤΑΣ, ΜΕΑΠ-ΕΝΑΔ, ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ
10η αγωνιστική: ΕΡΜΗΣ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ., ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ-ΜΕΑΠ, ΕΝΑΔ-ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ, ΑΚΡΙΤΑΣ-ΠΑΕΕΚ
11η αγωνιστική: ΑΚΡΙΤΑΣ-ΕΡΜΗΣ, ΠΑΕΕΚ-ΕΝΑΔ, ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ, ΜΕΑΠ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.
12η αγωνιστική: ΕΡΜΗΣ-ΜΕΑΠ, ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.-ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ, ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ-ΠΑΕΕΚ, ΕΝΑΔ-ΑΚΡΙΤΑΣ
13η αγωνιστική: ΕΝΑΔ-ΕΡΜΗΣ, ΑΚΡΙΤΑΣ-ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ, ΠΑΕΕΚ-ΔΙΓΕΝΗΣ Μ., ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ-ΜΕΑΠ
14η αγωνιστική: ΕΡΜΗΣ-ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ, ΜΕΑΠ-ΠΑΕΕΚ, ΔΙΓΕΝΗΣ Μ.-ΑΚΡΙΤΑΣ, ΑΧΥΡΩΝΑΣ/ΟΝΗΣΙΛΟΣ-ΕΝΑΔ

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

15η αγωνιστική:
13-Ιανουαρίου-2024
ΑΠΕΑ-Ορμήδεια 1-0 (Γκακπέ 56')
ΑΕΠΠ-Κούρης 0-2 (Γ.Βασιλείου 84', 87')
ΑΠΕΠ-Ασπίς 2-1 (Ελευθερίου 59', Φασουλιώτης 90'/Τουμάζου 58')
Γεροσκήπου-Αναγέννηση 0-2 (Γεωργίου 7', Χριστοδούλου 36')
Ομόνοι Ψ.-Κέδρος 1-0 (Αλεξίου 78')
Χαλκάνορας-Σπάρτακος 0-0
14-Ιανουαρίου-2024
Εθνικός Ασ.-Ολυμπιάς 1-0 (Παπαπαναγιώτου 52')

1η αγωνιστική β' φάσης:
Α' γκρουπ:
Αναγέννηση-Ηρακλής
Χαλκάνορας-Κέδρος
Ορμήδεια-Εθνικός Λ.
Σπάρτακος-ΑΠΕΑ
Β'γκρουπ:
Ομόνοια Ψ.-ΑΠΕΠ
Γεροσκήπου-Εθνικός Ασ.
Κούρης-Ολυμπιάς
Ασπίς-ΑΕΠΠ

Α' ΓΚΡΟΥΠ
1η αγωνιστική: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΗΡΑΚΛΗΣ, ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ-ΚΕΔΡΟΣ, ΟΡΜΗΔΕΙΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ Λ., ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ-ΑΠΕΑ
2η αγωνιστική: ΗΡΑΚΛΗΣ-5, ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ, ΚΕΔΡΟΣ-ΟΡΜΗΔΕΙΑ, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ
3η αγωνιστική: ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ, ΟΡΜΗΔΕΙΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ, ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ-ΚΕΔΡΟΣ, ΑΠΕΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.
4η αγωνιστική: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Λ., ΚΕΔΡΟΣ-ΑΠΕΑ, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ, ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ-ΟΡΜΗΔΕΙΑ
5η αγωνιστική: ΟΡΜΗΔΕΙΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ, ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ-ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ, ΑΠΕΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ, ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.-ΚΕΔΡΟΣ
6η αγωνιστική: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΚΕΔΡΟΣ, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΕΘΝΙΚΟΣ Λ., ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ-ΑΠΕΑ, ΟΡΜΗΔΕΙΑ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ
7η αγωνιστική: ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ, ΑΠΕΑ-ΟΡΜΗΔΕΙΑ, ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.-ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ, ΚΕΔΡΟΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
8η αγωνιστική: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ, ΚΕΔΡΟΣ-ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ, ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.-ΟΡΜΗΔΕΙΑ, ΑΠΕΑ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ
9η αγωνιστική: ΑΠΕΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ, ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Λ., ΟΡΜΗΔΕΙΑ-ΚΕΔΡΟΣ, ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
10η αγωνιστική: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΟΡΜΗΔΕΙΑ, ΚΕΔΡΟΣ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ, ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.-ΑΠΕΑ
11η αγωνιστική: ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.-ΗΡΑΚΛΗΣ, ΑΠΕΑ-ΚΕΔΡΟΣ, ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ, ΟΡΜΗΔΕΙΑ-ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ
12η αγωνιστική: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΟΡΜΗΔΕΙΑ, ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΠΕΑ, ΚΕΔΡΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.
13η αγωνιστική: ΚΕΔΡΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ, ΕΘΝΙΚΟΣ Λ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ, ΑΠΕΑ-ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ, ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ-ΟΡΜΗΔΕΙΑ
14η αγωνιστική: ΗΡΑΚΛΗΣ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ, ΟΡΜΗΔΕΙΑ-ΑΠΕΑ, ΧΑΛΚΑΝΟΡΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Λ., ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΚΕΔΡΟΣ
B' ΓΚΡΟΥΠ
1η αγωνιστική: ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ.-ΑΠΕΠ, ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ., ΚΟΥΡΗΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΣ, ΑΣΠΙΣ-ΑΕΠΠ
2η αγωνιστική: ΑΠΕΠ-ΑΕΠΠ, ΟΛΥΜΠΙΑΣ-ΑΣΠΙΣ, ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.-ΚΟΥΡΗΣ, ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ.-ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
3η αγωνιστική: ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ-ΑΠΕΠ, ΚΟΥΡΗΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ., ΑΣΠΙΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ., ΑΕΠΠ-ΟΛΥΜΠΙΑΣ
4η αγωνιστική: ΑΠΕΠ-ΟΛΥΜΠΙΑΣ, ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.-ΑΕΠΠ, ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ.-ΑΣΠΙΣ, ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ-ΚΟΥΡΗΣ
5η αγωνιστική: ΚΟΥΡΗΣ-ΑΠΕΠ, ΑΣΠΙΣ-ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ, ΑΕΠΠ-ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ., ΟΛΥΜΠΙΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.
6η αγωνιστική: ΑΠΕΠ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ., ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ.-ΟΛΥΜΠΙΑΣ, ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ-ΑΕΠΠ, ΚΟΥΡΗΣ-ΑΣΠΙΣ
7η αγωνιστική: ΑΣΠΙΣ-ΑΠΕΠ, ΑΕΠΠ-ΚΟΥΡΗΣ, ΟΛΥΜΠΙΑΣ-ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ, ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.-ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ.
8η αγωνιστική: ΑΠΕΠ-ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ., ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.-ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ, ΟΛΥΜΠΙΑΣ-ΚΟΥΡΗΣ, ΑΕΠΠ-ΑΣΠΙΣ
9η αγωνιστική: ΑΕΠΠ-ΑΠΕΠ, ΑΣΠΙΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΣ, ΚΟΥΡΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ., ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ-ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ.
10η αγωνιστική: ΑΠΕΠ-ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ, ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ.-ΚΟΥΡΗΣ, ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.-ΑΣΠΙΣ, ΟΛΥΜΠΙΑΣ-ΑΕΠΠ
11η αγωνιστική: ΟΛΥΜΠΙΑΣ-ΑΠΕΠ, ΑΕΠΠ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ., ΑΣΠΙΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ., ΚΟΥΡΗΣ-ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ
12η αγωνιστική: ΑΠΕΠ-ΚΟΥΡΗΣ, ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ-ΑΣΠΙΣ, ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ.-ΑΕΠΠ, ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.-ΟΛΥΜΠΙΑΣ
13η αγωνιστική: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.-ΑΠΕΠ, ΟΛΥΜΠΙΑΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ., ΑΕΠΠ-ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ, ΑΣΠΙΣ-ΚΟΥΡΗΣ
14η αγωνιστική: ΑΠΕΠ-ΑΣΠΙΣ, ΚΟΥΡΗΣ-ΑΕΠΠ, ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΣ, ΟΜΟΝΟΙΑ Ψ.-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣ.

EΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

15η αγωνιστική:
13-Ιανουαρίου-2024
Δυναμό-Ακανθού 3-1 (Παπακυριακού 30', Θεμιστοκλέους 79', Ευθυμίου 90'/Στυλιανού 28')
Τρούλλοι-ΑΕΝ 1-2 (Σάββα 79'/Μαυρουδή 11', Κωνσταντίνου 50')
Ελπίδα-Αυγόρου 3-2 (Λάμπρου 44' πεν., 85', Σάββα 78'/Πέτρου 32')
ΑΠΟΝΑ-Ορφέας 1-1 (Οικονομίδης 53'/Χρυσοστόμου 56')
Ανόρθωση-Δόξα 2-0 (Έλληνα 30', Κονναρής 90')
Εληά-Θύελλα -
ΘΟΪ-Απόλλων Γ. 0-1 (Λαός 25')
Λειβάδια-Κοράκου 1-0 (Παπαθανασίου 47' πεν.)

16 αγωνιστική:
20-Ιανουαρίου-2024, 14:30
Δυναμό-Απόλλων
Ορφέας-Θύελλα
Εληά-Αυγότου
ΘΟΪ-ΑΠΟΝΑ
Ανόρθωση-Ακανθού
Ελπίδα-ΑΕΝ
Τρούλλοι-Κοράκου
Λειβάδια-Δόξα

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

Share

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Την ερχόμενη Τρίτη η κλήρωση του Πρωταθλήματος Ένταξης ΣΤΟΚ-ThemaSports
19/04 @ 13:57

Την ερχόμενη Τρίτη η κλήρωση του Πρωταθλήματος Ένταξης ΣΤΟΚ

Την ερχόμενη Τρίτη 23 Απριλίου θα πραγματοποιηθεί η κλήρωση του Πρωταθλήματος Ένταξης ΣΤΟΚ περιόδου 2023 - 2024.

Διαιτητές Πρωταθλήματος Β' Κατηγορίας (13η αγωνιστική)-ThemaSports
18/04 @ 13:45

Διαιτητές Πρωταθλήματος Β' Κατηγορίας (13η αγωνιστική)

Η ΚΟΠ ανακοινώνει τους διαιτητές Β΄ κατηγορίας

Παρελθόν ο Κανέδα - Η ανακοίνωση-ThemaSports
16/04 @ 16:02

Παρελθόν ο Κανέδα - Η ανακοίνωση

Παρελθόν από την ομάδα της ΕΝΠ αποτελεί ο προπονητής της ομάδας Νταβίντ Κανέδα.

Στο ΓΣΠ ο αγώνας Ομόνοια 29Μ - Ομόνοια Αραδίππου-ThemaSports
16/04 @ 11:25

Στο ΓΣΠ ο αγώνας Ομόνοια 29Μ - Ομόνοια Αραδίππου

Ο μεγάλος τελικός πρωταθλήματος στην Β΄ κατηγορία θα γίνει στο ΓΣΠ

Επίλεκτη ΣΤΟΚ: Πρωταθλήτρια η Δόξα, ανοικτές οι άλλες δυο θέσεις της ανόδου (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)-ThemaSports
15/04 @ 08:38

Επίλεκτη ΣΤΟΚ: Πρωταθλήτρια η Δόξα, ανοικτές οι άλλες δυο θέσεις της ανόδου (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

Η Δόξα Παλαιομετόχου εξασφάλισε και μαθηματικά τον τίτλο του Πρωταθλήματος Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ αγωνιστικής περιόδου 2023-2024.

Το πανόραμα των μικρών κατηγοριών-ThemaSports
15/04 @ 19:29

Το πανόραμα των μικρών κατηγοριών

Βαθμολογίες & πρόγραμμα.

BEST OF THEMASPORTS

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ