Το πανόραμα των μικρών κατηγοριών

Ακολουθήστε μας στο Google news

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

12η αγωνιστική:
16 Δεκεμβρίου 2023
Πέγεια-Ερμής 8-0 (Μπαγιούνοβιτς 15', 37' Δαλαμήτρας 27', Μάγκανιτς 48'' πεν., Βασιλείου 56', Μαρίνιο 82', Τζαμέ 83', Σοάρες 90')
Αγία Νάπα-Ξυλοτύμπου 1-0 (Διαμαντόπουλος 66')
Ολυμπιακός-Διγενής Υψ. 0-1 (Κέζος 69')
Ομόνοια Αρ.-Ακρίτας 3-1 (Αβραάμ 7', Τσιάμης 15', Τζούνιορ 54'/Αγκιλέρα 34')
ΕΝΑΔ-ΕΝΠ 0-1 (Χαραλάμπους 80')
ΜΕΑΠ-ΠΑΕΕΚ 0-4 (Καρίμ 9', 11', Χρυσοστόμου 63', Χρυσομήλης 90')
17 Δεκεμβρίου 2023
ΑΣΙΛ-Διγενής Μ. 2-1 (Καπαρτής 41' πεν.μ Φασουλιώτης 90'/Ναμπί 55')
Ομόνοια 29Μ-Αχυρώνας/Ονήσιλος 1-1 (Βρίκκης 61'/Σεμέδο 35')

13η αγωνιστική:
20 Δεκεμβρίου 2023
Αχυρώνας/Ονήσιλος-Ολυμπιακός (14:30)
Ξυλοτύμπου-ΕΝΑΔ
Διγενής Μ.-Αγία Νάπα
Ερμής-ΑΣΙΛ
Ακρίτας-Πέγεια
Διγενής Υψ.-Ομόνοια Αρ. 18:00
ΠΑΕΕΚ-Ομόνοια 29Μ 18:00
21-Δεκεμβρίου-2023
ΕΝΠ-ΜΕΑΠ

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

12η αγωνιστική:
16-Δεκεμβρίου-2023
Κούρης-Γεροσκήπου 2-2 (Κοτανίδης 34'αυτ., Κωνσταντίνου 56'/Μασάντο 59' πεν., Μαζίλου 90')
Ασπίς-Εθνικός Α. 1-1 (Κάσπερ 73'/Γεωργίου 42')
Σπαρτακος-Ομόνοια Ψ. 3-0 (Κυπριανού 23', Μηνά 44', Κυπριανού 58' πεν.)
Κέδρος-ΑΠΕΑ 2-1 (Τζιωνής 2', 42' πεν./Ανδρέου 36')
Εθνικός Λ.-ΑΕΠΠ 4-1 (Ντινίζ 27', 28', 31', 46'/Ερωτοκρίτου 18')
Αναγέννηση-Ολυμπιάς 3-0 (Σιαθάς 53', Γεωργίου 64', Μιχαήλ 84' πεν.)
Ορμήδεια-Χαλκάνορας 1-3 (Μάνγκα 79'/Κουζάρης 25', Κουρτίδης 52', Κότρι 90')
17-Δεκεμβρίου-2023
Ηρακλής-ΑΠΕΠ 0-2 (Κουρουμά 74', Αριστείδου 90')

13η αγωνιστική:
20-Δεκεμβρίου-2023
Χαλκάνορας-Εθνικός Λ. (14:30)
Ομόνοια Ψ.-Κούρης
Ολυμπιάς-Ορμήδεια
ΑΕΠΠ-Ηρακλής
ΑΠΕΠ-Σπάρτακος
Γεροσκήπου-Ασπίς
ΑΠΕΑ-Αναγέννηση
21-Δεκεμβρίου-2023
Εθνικός Α.-Κέδρος

EΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

12η αγωνιστική:
16-Δεκεμβρίου-2023
Θύελλα-Λειβάδια 0-2 (Μαντοβάνη 30', Βασιλείου 90'+)
Αυγόρου-Ανόρθωση Μ. 2-0 (Συμεού 85', Πέτρου 87')
ΑΕΝ-Δυναμό 1-0 (Χρυσοστόμου 25')
Κοράκου-ΘΟΪ 1-1 (Σωφρονίου 90'/Ξενοδώντος 85')
Δόξα Π.-ΑΠΟΝΑ 6-0 (Οκροπίριντζε 20', Σιαπάνης 35'πεν., Μιχαήλ 38', Γερολέμου 39', Λιβεράς 59', Χατζηστυλλή 75')
Ακανθού-Απόλλων Γ. 0-0
Εληά-Τρούλλοι -
Ορφέας-Ελπιδα Λ. 0-0

13η αγωνιστική:
20-Δεκεμβρίου-2023
Απόλλων Γ.-Ορφέας
ΑΠΟΝΑ-Ακανθού
ΘΟΪ-Δόξα Π.
Δυναμό-Κοράκου
Ανόρθωση Μ.- ΑΕΝ
Λειβάδια-Αυγόρου
Τρούλλοι-Θύελλα
Ελπιδα Λ.-Εληά

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

ΕΠΙΛΕΚΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

Share

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Την ερχόμενη Τρίτη η κλήρωση του Πρωταθλήματος Ένταξης ΣΤΟΚ-ThemaSports
19/04 @ 13:57

Την ερχόμενη Τρίτη η κλήρωση του Πρωταθλήματος Ένταξης ΣΤΟΚ

Την ερχόμενη Τρίτη 23 Απριλίου θα πραγματοποιηθεί η κλήρωση του Πρωταθλήματος Ένταξης ΣΤΟΚ περιόδου 2023 - 2024.

Διαιτητές Πρωταθλήματος Β' Κατηγορίας (13η αγωνιστική)-ThemaSports
18/04 @ 13:45

Διαιτητές Πρωταθλήματος Β' Κατηγορίας (13η αγωνιστική)

Η ΚΟΠ ανακοινώνει τους διαιτητές Β΄ κατηγορίας

Παρελθόν ο Κανέδα - Η ανακοίνωση-ThemaSports
16/04 @ 16:02

Παρελθόν ο Κανέδα - Η ανακοίνωση

Παρελθόν από την ομάδα της ΕΝΠ αποτελεί ο προπονητής της ομάδας Νταβίντ Κανέδα.

Στο ΓΣΠ ο αγώνας Ομόνοια 29Μ - Ομόνοια Αραδίππου-ThemaSports
16/04 @ 11:25

Στο ΓΣΠ ο αγώνας Ομόνοια 29Μ - Ομόνοια Αραδίππου

Ο μεγάλος τελικός πρωταθλήματος στην Β΄ κατηγορία θα γίνει στο ΓΣΠ

Επίλεκτη ΣΤΟΚ: Πρωταθλήτρια η Δόξα, ανοικτές οι άλλες δυο θέσεις της ανόδου (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)-ThemaSports
15/04 @ 08:38

Επίλεκτη ΣΤΟΚ: Πρωταθλήτρια η Δόξα, ανοικτές οι άλλες δυο θέσεις της ανόδου (ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

Η Δόξα Παλαιομετόχου εξασφάλισε και μαθηματικά τον τίτλο του Πρωταθλήματος Επίλεκτης Κατηγορίας ΣΤΟΚ αγωνιστικής περιόδου 2023-2024.

Το πανόραμα των μικρών κατηγοριών-ThemaSports
15/04 @ 19:29

Το πανόραμα των μικρών κατηγοριών

Βαθμολογίες & πρόγραμμα.

BEST OF THEMASPORTS

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΤΕ ΜΑΣ