Εκατοντάδες οπαδοί του ΑΠΟΕΛ έδωσαν το παρών τους στο σημερινό (10/12) Fan Day στον Ta Meri Finance Αρχάγγελο, δείχνοντας για μία ακόμη φορά την στήριξη τους στην αγαπημένη τους ομάδα.
Ακολουθήστε μας στο Google news![](https://themasports.tothemaonline.com/assets/images/gnews.svg)
Παρόντες μεταξύ άλλων, ήταν και ο προπονητής Ρικάρντο Σα Πίντο με τους συνεργάτες του, αλλά και οι ποδοσφαιριστές οι οποίοι αποθεώθηκαν από τον κόσμο, φωτογραφήθηκαν μαζί του, ενώ υπέγραψαν και αυτόγραφα.
Με ποστάρισμα τους στα social media, οι «γαλαζοκίτρινοι» ευχαρίστησαν τους οπαδούς της ομάδας για την παρουσία τους.
Δείτε το σχετικό ποστ - Πιο κάτω, μπορείτε να δείτε και φωτογραφίες
![](//themasports.tothemaonline.com/Image/d555b3d1-7d70-4bd7-b006-09827a56810f_409353972_896614878701573_7111687945272309769_n.jpg/900/0/)
![](//themasports.tothemaonline.com/Image/651b91df-0bcd-4bd4-ab5e-91d29d490b98_406939714_1036814967587865_5404371721635562586_n.jpg/900/0/)
-
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ
26/07 @ 16:30
Ενημέρωση από τον ΑΠΟΕΛ για τα εισιτήρια με την Πέτροκουμπ εκτός έδρας
26/07 @ 11:28
Ο εκ. Τύπου του ΑΠΟΕΛ, Νεκτάριος Πετεβίνος μίλησε στον ΣΠΟΡ FM και τοποθετήθηκε για όλα τα νέα των γαλαζοκιτρίνων.
26/07 @ 10:13
Ο εκπρόσωπος Τύπου του ΑΠΟΕΛ, Νεκτάριος Πετεβίνος παραχώρησε δηλώσεις στον Super Sport FM.
24/07 @ 12:51
Διπλό «κτύπημα» στα social media από τον ΑΠΟΕΛ, την επομένη της νίκης επί της Πετροκούμπ με 1-0, που έδωσε προβάδισμα στην Κυπριακή ομάδα για πρόκριση στον Γ' προκριματικό του Τσάμπιονς Λιγκ.
24/07 @ 11:21
Δηλώσεις στον ΣΠΟΡ FM έκανε ο παλαίμαχος ποδοσφαιριστής του ΑΠΟΕΛ, Κώστας Φασουλιώτης, την επομένη της νίκης της ομάδας του επί της Πετροκούμπ Μολδαβίας για τον Β' προκριματικό του Τσάμπιονς Λιγκ.
24/07 @ 09:49
Εκτός από τη νίκη επί της Πετροκούμπ, οι οπαδοί του ΑΠΟΕΛ χάρηκαν και για τη συμμετοχή των δύο μεγάλων μεταγραφικών αποκτημάτων της ομάδας τους, των Ελ Αραμπί και Μάγιερ.
BEST OF THEMASPORTS