Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Εκείνο που περιμένουν, αυτοί που πήγαν χθες στο γήπεδο της ΑΕΚ, όπως και οι χιλιάδες που βρέθηκαν μπροστά από την τηλεόραση, είναι να δουν επιτέλους την ομάδα να βρίσκει τους τρόπους να «βγει» από την μιζέρια και τα αγωνιστικά αδιέξοδα.
Η διοίκηση έφερε από την αλλοδαπή τον Τόνι Κόσκελα, ο οποίος ακόμα ψάχνεται για να βρει ένα «δόκιμο» σχήμα. Κοστίζουν και οι πειραματισμοί στους οποίους προβαίνει…
Κάνοντας μια βόλτα στα Σόσιαλ Μήντια, διαπιστώνουμε ότι αυξάνονται οι οπαδοί που ανησυχούν περισσότερο, ότι η ομάδα μπορεί να εμπλακεί σε περιπέτειες.
Π.Χ.