ε νίκη πέρασε από το Γυμνάσιο Έμπας την Κυριακή 26 Νοεμβρίου 2023 ο ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΓΕΡΙΟΥ που στο πλαίσιο της 6ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος ΟΠΑΠ Β1 Κατηγορίας «ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΡΑΣΙΑΣ» κέρδισε τον Α.Ο. ΔΙΟΝΥΣΟ με 0-3 σετ.

Τα σετ (16-15, 15-25, 14-25).

Η ομάδα του Γιώργου Γεωργίου είναι στην πρώτη θέση της κατηγορίας αήττητος με 15 βαθμούς.

Ο ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ παραμένει πρώτος και αήττητος στο πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Β2 Κατηγορίας «ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΡΑΣΙΑΣ» αφού την Κυριακή 26 Νοεμβρίου 2023 επικράτησε με 3-0 του ΡΟΤΣΙΔΗ ΜΑΜΜΑΡΙ.

Τα σετ: 25-09, 25-08, 25-10).

Από ιστοσελίδα ΚΟΠΕ

Γαλαζοκίτρινος ο πρώτος αγώνας μπαράζ-ThemaSports
02/03 @ 15:50

Γαλαζοκίτρινος ο πρώτος αγώνας μπαράζ

Γαλαζοκίτρινος βάφτηκε ο πρώτος αγώνας μπαράζ για την ομάδα που θα αγωνιστεί τη νέα σεζόν στην Α Κατηγορία. Ο ΑΠΟΕΛ κέρδισε στο Λύκειο Πολεμιδιών τη LEMESOS VOLLEYBALL me 1-3 σετ σε 1’50 και έκανε το πρώτο βήμα. Τον αγώνα είδαν 100 θεατές.

Νίκησε την Ανόρθωση και πήρε την 3η θέση η Νέα Σαλαμίνα-ThemaSports
02/03 @ 15:38

Νίκησε την Ανόρθωση και πήρε την 3η θέση η Νέα Σαλαμίνα

Την 3η θέση κατέκτησε η ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ που σε μια πρόβα -τζενεράλε των προημιτελικών του Κυπέλλου κέρδισε στο ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΙΟ την ΑΝΟΡΘΩΣΗ με 2-3 σε 2’17. Η ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ τερμάτισε στην 4η θέση.

Kuutio Homes ΠΑΦΙΑΚΟΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ: Τέλος ή παράταση στην αγωνία για τον τίτλο!-ThemaSports
01/03 @ 09:00

Kuutio Homes ΠΑΦΙΑΚΟΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ: Τέλος ή παράταση στην αγωνία για τον τίτλο!

Zωντανά από την Cablenet Sports 3 HD o δεύτερος Τελικός

Α' Κατηγορία Γυναικών: Οι πρωταθλήτριες πέρασαν από το «Νίκος Σολομωνίδης» - Εδραιώθηκε στη 2η θέση ο Απόλλωνας-ThemaSports
28/02 @ 08:28

Με νίκες της ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ και του ΑΠΟΛΛΩΝΑ ολοκληρώθηκε η 17η αγωνιστική - 3η στον Όμιλο 1-4 του πρωταθλήματος ΟΠΑΠ Α' Κατηγορίας Ανδρών "Μιχάλης Κρασιάς".

Νίκησε η Ένωση Αναγέννηση τον ΑΠΟΕΛ - Στα μπαράζ παραμονής οι «γαλαζοκίτρινοι»-ThemaSports
27/02 @ 20:21

Νίκησε η Ένωση Αναγέννηση τον ΑΠΟΕΛ - Στα μπαράζ παραμονής οι «γαλαζοκίτρινοι»

ε νίκη της Ένωσης ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ με 3-2 σετ ολοκληρώθηκε το μίνι πρωτάθλημα για τις θέσεις 5-7 στο 53ο πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Α' Κατηγορίας Ανδρών ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΡΑΣΙΑΣ.