Την ερχόμενη Τετάρτη 29 Νοεμβρίου θα διεξαχθούν πέντε αγώνες στο πλαίσιο της πρώτης φάσης του Κυπέλλου Coca - Cola Γ' Κατηγορίας και Επίλεκτης ΣΤΟΚ αγωνιστικής περιόδου 2023 - 2024.

ΑΕΝ - Χαλκάνορας

Ο αγώνας FC Λειβάδια 2022 - ΑΟ Αυγόρου θα διεξαχθεί την Τετάρτη 6 Δεκεμβρίου.

Από ιστοσελίδα ΚΟΠ

ΚΥΠΕΛΛΟ: Ορίστηκε η ημερομηνία της κλήρωσης για τα ημιτελικά!  -ThemaSports
01/03 @ 09:11

ΚΥΠΕΛΛΟ: Ορίστηκε η ημερομηνία της κλήρωσης για τα ημιτελικά!

Η ΚΟΠ ανακοινώνει ότι η κλήρωση της ημιτελικής φάσης του Κυπέλλου Coca - Cola Α' - Β' Κατηγορίας περιόδου 2023 -2024, θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 13 Μαρτίου και ώρα 11:00 πμ στο Συνεδριακό Κέντρο του Σταδίου ΓΣΠ.

ΒΙΝΤΕΟ: Ο Καστέλ ευστοχεί ξανά από την άσπρη βούλα και μειώνει σε 2-3!-ThemaSports
29/02 @ 21:06

ΒΙΝΤΕΟ: Ο Καστέλ ευστοχεί ξανά από την άσπρη βούλα και μειώνει σε 2-3!

Στο 90΄+5΄ ο Καστέλ σκόραρε ξανά από την άσπρη βούλα απέναντι στον Άρη και μείωσε σε 2-3.

ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΠΡΟΥ: Οι 4 ομάδες που πέρασαν στα ημιτελικά-ThemaSports
29/02 @ 21:03

ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΠΡΟΥ: Οι 4 ομάδες που πέρασαν στα ημιτελικά

Με δύο παιχνίδια ολοκληρώθηκε σήμερα (29/02) η προημιτελική φάσης του κυπέλλου Κύπρου.

ΒΙΝΤΕΟ: Ο Καστέλ σκοράρει από το σημείο του πέναλτι και μειώνει σε 1-3-ThemaSports
29/02 @ 20:29

ΒΙΝΤΕΟ: Ο Καστέλ σκοράρει από το σημείο του πέναλτι και μειώνει σε 1-3

Στο 56ο λεπτό, η Ανόρθωση κερδίζει πέναλτι μέσω VAR και ο Καστέλ σκοράρει από τα 11 μέτρα, μειώνοντας σε 1-3.

Έκρυψαν την μπάλα οι παίκτες του Άρη και... 0-3 στο 35'! Δείτε το γκολ (ΒΙΝΤΕΟ)-ThemaSports
29/02 @ 19:45

Έκρυψαν την μπάλα οι παίκτες του Άρη και... 0-3 στο 35'! Δείτε το γκολ (ΒΙΝΤΕΟ)

Στο 35ο λεπτό του αγώνα κυπέλλου στο «Αντώνης Παπαδόπουλος» ανάμεσα στην Ανόρθωση και τον Άρη, η Λεμεσιανή ομάδα σκοράρει με τον Γκομίς και προηγείται με 0-3!

ΒΙΝΤΕΟ το 0-2 του Άρη κόντρα στην Ανόρθωση με ΤΡΟΜΕΡΟ σουτ του Μπέγκτσον!-ThemaSports
29/02 @ 19:37

ΒΙΝΤΕΟ το 0-2 του Άρη κόντρα στην Ανόρθωση με ΤΡΟΜΕΡΟ σουτ του Μπέγκτσον!

Στο 25ο λεπτό του αγώνα κυπέλλου στο «Αντώνης Παπαδόπουλος» ανάμεσα στην Ανόρθωση και τον Άρη, η Λεμεσιανή ομάδα σκοράρει με τον Μπέγκτσον και προηγείται με 0-2!