Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Αυτό θα είναι το πρώτο επίσημο παιχνίδι που θα αγωνιστεί βασικός ο Γαλλός/Κύπριος στόπερ, αφού στα 4 προηγούμενα (σσ. με Μακάμπι και Τορπέντο) αγωνίστηκε πολύ λίγο, ερχόμενος από τον πάγκο.
Έτσι απόψε στο Αλφαμέγα θα γράψει ακόμα μία συμμετοχή στο Κυπριακό πρωτάθλημα, με την διαφορά να είναι, πως πλέον δεν αγωνίζεται στον Απόλλωνα, αλλά στην ΑΕΚ.