ThemasportsΣύσσωμη η οικογένεια της Ανόρθωσης παρακολουθεί απόψε στο στάδιο "Τάσσος Παπαδόπουλος Ελευθερία", τον τελικό του κυπέλλου καλαθόσφαιρας ανάμεσα στην ομάδα της Αμμοχώστου και την ΑΕΚ.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Όπως βλέπετε στην πιο κάτω φωτογραφία, το μεγάλο ματς παρακολουθούν ο πρόεδρος της εταιρείας της Ανόρθωσης Ανδρέας Σάντης, ο πρόεδρος του Σωματείου Ευγένιος Χαμπουλλάς, ο Ανδρέας Πουλλαϊδης, ο πρώην πρόεδρος του Σωματείου Χρήστος Χατζηστεφάνου και το μέλος του Δ.Σ. του Σωματείου Μιχάλης Νεοφύτου.
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ
26/07 @ 21:11
Οι υποψήφιοι επενδυτές της Μεγάλης Κυρίας βρέθηκαν στο ΑΛΦΑΜΕΓΑ και είδαν το φιλικό
26/07 @ 18:10
Ο Γιάννος Οκκας επέλεξε τους πρώτους 11 για το φιλικό παιχνίδι κόντρα στην ΑΕΛ
25/07 @ 09:10
Την κατ' αρχήν συμφωνία της με τον 29χρονο (01/01/1995) Άγγλο στόπερ, Μπέβις Μουγκάμπι ανακοίνωσε η Ανόρθωση!
24/07 @ 22:13
Η Ανόρθωση δημοσίευσε φωτογραφίες από τη σημερινή βόλτα της ομάδας στην Κακοπετριά!
24/07 @ 12:21
Με ανακοίνωση που εξέδωσε η Ανόρθωση, ενημερώνει για την κατ' αρχήν συμφωνία της με τον 28χρονο (16/10/1995) Σέρβο στόπερ, Μπόγιαν Μλάτζοβιτς.
24/07 @ 11:57
Με ανάρτηση της η Ανόρθωση στα social media, ευχαριστεί τον κόσμο της ομάδας που έσπασε το «φράγμα» των 2000 εισιτηρίων διαρκείας και εκφράζει τη σιγουριά της ότι αυτός ο αριθμός θα αυξηθεί ακόμα περισσότερο τις επόμενες εβδομάδες».
BEST OF THEMASPORTS