MENU

Themasports.com

Το πανόραμα της 29ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πανόραμα της 3ης αγωνιστικής των πλέι οφ της σεζόν 2022/23.

Ακολουθήστε μας στο Google news

3η αγωνιστική πλέι οφ:
Α' ΓΚΡΟΥΠ
Ομόνοια - Πάφος 2-0
Απόλλωνας - Άρης 0-1
ΑΕΚ - ΑΠΟΕΛ 2-2
B' ΓΚΡΟΥΠ
ΑΕΛ-Ακρίτας 2-2
Ανόρθωση-Νέα Σαλαμίνα 4-4
Καρμιώτισσα-Ολυμπιακός 0-2
ΕΝΠ-Δόξα 1-2

 

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:
1.ΑΠΟΕΛ 62
2.ΑΡΗΣ 60
3.ΑΕΚ  58
4.ΠΑΦΟΣ 52
5.ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ 50
6.ΟΜΟΝΟΙΑ 45
7.ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 42
8.AΝΟΡΘΩΣΗ 40
9.ΑΕΛ 39
10.ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ 30
11.ΔΟΞΑ 27
12.ΕΝΠ 22
13.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 22
14.ΑΚΡΙΤΑΣ 14

Το πρόγραμμα των πλέι οφ:
4η αγωνιστική
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Δευτέρα 10.04.2023
19:00 ΑΠΟΕΛ - Απόλλων
Τρίτη 11.04.2023
19:00 Πάφος FC - ΑΕΚ
19:00 Ομόνοια - Άρης
5η αγωνιστική
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Παρασκευή 21.04.2023
19:00 ΑΕΚ - Ομόνοια
19:00 Απόλλων - Πάφος FC
Κυριακή 23.04.2023
19:00 Άρης - ΑΠΟΕΛ
6η αγωνιστική
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Κυριακή 30.04.2023
19:00 Απόλλων - ΑΕΚ
Δευτέρα 01.05.2023
19:00 Άρης - Πάφος FC
19:00 ΑΠΟΕΛ - Ομόνοια
7η αγωνιστική:
Ομόνοια - Απόλλωνας
Πάφος - ΑΠΟΕΛ
ΑΕΚ - Άρης
8η αγωνιστική:
Πάφος - Ομόνοια
ΑΠΟΕΛ - ΑΕΚ
Άρης - Απόλλωνας
9η αγωνιστική:
Απόλλων - ΑΠΟΕΛ
ΑΕΚ - Πάφος
Άρης - Ομόνοια
10η αγωνιστική:
ΑΠΟΕΛ - Άρης
Ομόνοια - ΑΕΚ
Πάφος - Απόλλων

Το πρόγραμμα των πλέι άουτ:
4η αγωνιστική
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 08.04.2023
17:00 Νέα Σαλαμίνα - Καρμιώτισσα Πολεμιδιών
19:00 Ακρίτας Χλώρακας - Δόξα Κατωκοπιάς
Κυριακή 09.04.2023
17:00 Ολυμπιακός - ΕΝ Παραλιμνίου
19:00 ΑΕΛ - Ανόρθωση
5η αγωνιστική
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Μ. Τετάρτη 12.04.2023
14:30 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών - ΑΕΛ
17:00 Ανόρθωση - Ακρίτας Χλώρακας
Μ. Πέμπτη 13.04.2023
16:00 ΕΝ Παραλιμνίου - Νέα Σαλαμίνα
16:00 Δόξα Κατωκοπιάς - Ολυμπιακός
6η αγωνιστική
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Τρίτη 18.04.2023
19:00 Ακρίτας Χλώρακας - Ολυμπιακός
19:00 Νέα Σαλαμίνα - Δόξα Κατωκοπιάς
Τετάρτη 19.04.2023
19:00 ΑΕΛ - ΕΝ Παραλιμνίου
19:00 Ανόρθωση - Καρμιώτισσα Πολεμιδιών
7η αγωνιστική
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 22.04.2023
19:00 Δόξα Κατωκοπιάς - ΑΕΛ
19:00 Ολυμπιακός - Νέα Σαλαμίνα
Κυριακή 23.04.2023
17:00 ΕΝ Παραλιμνίου - Ανόρθωση
Δευτέρα 24.04.2023
19:00 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών - Ακρίτας Χλώρακας
8η αγωνιστική
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Παρασκευή 28.04.2023
19:00 Ακρίτας Χλώρακας - Νέα Σαλαμίνα
Σάββατο 29.04.2023
19:00 ΕΝ Παραλιμνίου - Καρμιώτισσα Πολεμιδιών
19:00 Δόξα Κατωκοπιάς - Ανόρθωση
Κυριακή 30.04.2023
19:00 Ολυμπιακός - ΑΕΛ
9η αγωνιστική:
ΕΝΠ-Ακρίτας
Καρμιώτισσα-Δόξα
Ανόρθωση-Ολυμπιακός
ΑΕΛ-Νέα Σαλαμίνα
10η αγωνιστική:
Ακρίτας-ΑΕΛ
Νέα Σαλαμίνα-Ανόρθωση
Ολυμπιακός- Καρμιώτισσα
Δόξα-ΕΝΠ
11η αγωνιστική:
Δόξα-Ακρίτας
ΕΝΠ-Ολυμπιακός
Καρμιώτισσα-Νέα Σαλαμίνα
Ανόρθωση-ΑΕΛ
12η αγωνιστική:
Ακρίτας-Ανόρθωση
ΑΕΛ-Καρμιώτισσα
Νέα Σαλαμίνα-ΕΝΠ
Ολυμπιακός-Δόξα
13η αγωνιστική:
Ολυμπιακός-Ακρίτας
Δόξα-Νέα Σαλαμίνα
ΕΝΠ-ΑΕΛ
Καρμιώτισσα-Ανόρθωση
14η αγωνιστική:
Ακρίτας- Καρμιώτισσα
Ανόρθωση-ΕΝΠ
ΑΕΛ-Δόξα
Νέα Σαλαμίνα-Ολυμπιακός

Το πανόραμα της 1ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πανόραμα της 2ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πανόραμα της 3ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πανόραμα της 4ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πανόραμα της 5ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πανόραμα της 6ης αγωνιστικής (BINTEO)

Το πανόραμα της 7ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πανόραμα της 8ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

 Το πανόραμα της 9ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πανόραμα της 10ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πανόραμα της 11ης αγωνιστικής (BINTEO)

Το πανόραμα της 12ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πανόραμα της 13ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πανόραμα της 14ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πανόραμα της 15ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πανόραμα της 16ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πανόραμα της 17ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πανόραμα της 18ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πανόραμα της 19ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πανόραμα της 20ής αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πανόραμα της 21ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πανόταμα της 22ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πανόραμα της 23ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πανόραμα της 24ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πανόραμα της 25ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πανόραμα της 26ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πανόραμα της 27ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Tο πανόραμα της 28ης αγωνιστικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Ροή Ειδήσεων

Βαθμολογίες

Ομάδα
Αγώνες
Βαθμολογία
α' όμιλος

ΑΡΗΣ

36

74

ΑΠΟΕΛ

36

71

ΑΕΚ

36

66

ΠΑΦΟΣ

36

63

ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ

36

62

ΟΜΟΝΟΙΑ

36

49

Β' Όμιλος

ΑΝΟΡΘΩΣΗ

40

63

Ν. ΣΑΛΑΜΙΝΑ

40

58

ΑΕΛ

40

49

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ

40

48

ΔΟΞΑ

40

39

ΕΝΠ

40

37

ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛ.

40

34

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

40

28

TAGS

X