Ολυμπιακοί αγώνες: Η πλεύση της Κυπριακής αποστολής στον Σηκουάνα (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ)
Η κυπριακή αποστολή στην τελετή έναρξης στο Παρίσι.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Έμεινε τρομερά εκτεθειμένος, ο πρόεδρος των γηπεδούχων Αντρέας Καραπατάκης, ο οποίος όχι απλά δεν ήταν καλός οικοδεσπότης, αλλά τον άκουγε όλη η Κύπρος, να φωνάζει όπως τον τρελό…
Δεν δικαιούται δηλαδή κύριε Καραπατάκη, η άλλη ομάδα να εκφράζει τα παράπονα της για την διαιτησία;
Ο δικός σας εκπρόσωπος τύπου, κατά το παρελθόν, όταν θεωρούσατε ότι υπήρξαν αποφάσεις της διαιτησίας εναντίον σας, δεν τα εξέφρασε στην τηλεόραση;
Αν θέλετε και την άποψη μας για την φάση του πέναλτι που ζήτησε η ΑΕΛ, θεωρούμε ότι μπορούσε να δοθεί η παράβαση. Το μεγαλύτερο βάρος της ευθύνης (γιατί το ότι δεν δόθηκε) πάει στον VAR-ίστα Δημήτρη Σολωμού.
Και μια πικρή αλήθεια για τους διαιτητές: Τα πλείστα από τα δικά μας (τα γηγενή) νεαρά παλικάρια, δεν μπορούν να αντεπεξέλθουν των απαιτήσεων. Φοβάμαι, ότι χωρίς ξένους, στα μεγάλα παιχνίδια, δεν τελειώνει το πρωτάθλημα.
Π.Χ.